bugün

Boş konuşuyorsun. Biz millet olarak zulümden yana olmamaya çalıştık. Osmanlidan günümüze ayaklanmalari araştir. Kurtuluş savaşindan sonra kürtlerin ayrı bir devlet istemesini araştır. Ya da araştırma böyle boş boş konuş. Hangi milletten gelmiş atalarin. Sömürge kralları ab üyesi ülkelerden mi? Yoksa yine masumlari öldüren yahudilerden mi?
pkklı bir militan olmadan önceki duraktır.
Bir kere başlık troll ama göçmenlerin adını kullanmak en hafif tabirle şeref yoksunluğu. Göçmen çocuğuyum ve bu adamlarla az ya da çok empati kuramıyorum. Öğretmen kaçırarak, çocuk öldürerek neyin davası bu? Empatiymiş. iyi kur sonra rulo yap gerisini bilirsin.
seni 3 evet ile instelaya uğurluyoruz.
bende türküm teröre destek verdiğin için seni öldürmek istiyorum.
ben doğudayım burada doğdum burada büyüdük içimizde vatan atatürk sevgisiyle büyüdük. senin gibi empati kuranlar kız kardeşlerini 13 yaşında dağa pazarlıyor.
Ben göçmen çocuğu değilim yani öyle Bulgaristan göçmeni vs bir ailenin çocuğu değilim yoksa Anadolu'da özellikle Benin yaşadığım izmit coğrafyasının Aslı Bizanslı. Anadolu Türk göçleri ile zamanla Türkleşmiş bir coğrafya. Neyse konu bu değil.

Adamlar (pkk) tarihinde almadığı askeri yardımı alıyor. Askeri uzmanlara göre 60 bin kişilik bir gücü donatacak silah yardımı aldılar.

2011 den beri aktif olarak çok uluslu batılı güçler özel birlikleri tarafından eğitilip sahada fiilen savaşarak deneyim kazandılar.

Türkiye cumhuriyeti tarihinde Ordu komuta kademesi hiç olmadığı kadar zayıf ve çok başlı.

Adamlar (pkk) ile empati kurun. Neden gerekirse Türkiye ile savaşırız diyor. FIRAT kalkanı oldu peki sonu ne oldu.

Öyle edebiyat ile bölgesel güç olmuyor.
Lan zall sözlükte terör örgütü propagandası yapmak serbest mi? Eğer serbestse benim de yedi sülalesine söveceklerim var. Senden başlayabilirim.

Sana gelince de hain sümüklü, yemek yediği sofraya sıçana insan demiyoruz biz. Önce insan olmayı başarın. O zaman ihanet edilenle empati kur bakalım. Kendini nasıl göreceksin o zaman.
Bir hainin sözlükte hainliğini kusabildiği bir platformdayız. Allah müstehakınızı versin.
Demek ki orospu çocuğusun.
Neyleriyle empati kurabiliyorsun sayın a.ına koyduğum?

Çoluğu çocuğu günahsız onlarca insanı öldürüp kutsal ideolojileri olduğunu savunanların neyiyle neden empati kurmaya çalışıyorsun?