bugün

karın bölgesi fazladan şişkin ve belirgin olan erkek.
balkon sendromu yaşayan erkektir.
testosteron oranı yuksek erkektır.
çok alkol tüketen erkektir.

(bkz: ben)

yıllar sonra gelen edit: artık göbeğim yok. taş gibi de fit oldum. mis.
kaçak kat çıkan erkektir.

bekarlar için cezası büyük oluyor ona göre. kızlar pas vermez sonra...

(bkz: göbekli de olsa insan insandır)
birtakım kızların söylediği;
''ay erkek göbeksiz olur mu azcık olucak''
''ay sarışın erkek olur mu hiç sevmem''
''saçları yanlardan biraz açılmış olucak''
''renkli gözlü erkek mi olur''
''ay birazcık tüylü olucak canım''
''ıy kas hiç sevmem badici gibi iğrenç''

sözlerini birleştirdiğinde hiç de bakılmayacak bir tip çıkar ama yine de bu sözler söylenir nedendir bilinmez.işte göbekli erkek ilk önermedeki sözü sık sık duyarak daha da göbeklenendir.
(bkz: bana uzak allah a yakın)
kişiye göre değişmekle beraber, fikrimce en seksi erkektir. göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer denir. evin balkonu kadar olmalıdır tabi, evin kendisi kadar değil.
(bkz: türk erkeklerinin balkon göbekli olma sebepleri)
karın bölgesinde bir miktar çıkıntısı olan erkektir.
şimdi göbek diyip geçmemek gerekli. hafif çıkıntı olan göbek var sarkık olmadan. benim göbeğim böyle mesela 185 boyundayım 87 kiloyum fazlaca kilolu olmama rağmen boyumun uzun olması bunu bir nebze örtüyor. ha bir de göbeğim var hafifçene ama tatlı durduğunu bile iddaa edebiliriz.
diğer türlü göbek sarkık göbek bu amcaların dayıların göbeği onlar pek tatlı durmuyo ya bildiğin göbek işte.
kamışın iyisi gölgede yetişirmiş, ses etme.
klasik türk erkeği modelidir. önden yürümedikçe sevimlidir. zaten erkeğin iskelet gibi olanları yeterince iticidir. ne o öyle.
dünya ahiret sevmediğimiz uzaktan akrabamızdır.
kaslı erkeklerden daha iyi sevişir.
* *
sağlıklı tosun gibi erkektir.
türkse kendini kaslı zanneden erkektir.*
türk kası demenin bir başka yoludur.
görsel
yemiş yemiş çıkaramamıştır.
vücut geliştiren bir erkek mi yoksa normal bir erkek mi sorusu karşısında kızların çoğu şaşırtıcı bir şekilde normal erkek seçeneğini seçiyor, hatta bir çok kızdan duyduğum erkekte biraz göbek olmalı sözünün işaret ettiği erkekler bu başlığın tanımıdır.

düşününce;

bu tiksinc durumdan kızlar neden haz alsın?

sorusu akla gelmektedir birazcık daha düşününce bu sorunun cevabı kızların içlerinde yatan korkudur.çoğunun kendisine olan özgüveni yeterli olmadığı için ideal vücuda sahip (altın oran) bir erkeğe karşı hemen hemen her yerde karşımıza çıkacak; omuzlar düşük, göbek dışarda, kollar yağlı bir erkeği istediklerini söylüyorlar.

göbekli olsun benim olsun misali bir düşünceye sahipler.
plajlarda göbeksiz, kaslı erkeklere bakışlarıyla aslında gerçekten tercih etmek istedikleri ortadadır.
en tatlı erkek tipidir. göbeksiz erkek mi olur muş diye düşünmenize sebep olur.
(bkz: türk kası)
--spoiler--
külliyen yanlış bir önermedir efendim. kızların fazla seçeneği olmadığından söylüyor olabilirler. göbekli erkeği şekerpare, vücut geliştiren erkeği de baklava diye düşünürsek seçim ağız tadına göre mi değişir yoksa şekle göre mi bilinmez.
--spoiler--
geçmişteki alışkanlıklardan olsa gerek, çocukken her kız babasının göğsüne kafasını koyup babasının göbeğine sarılmıştır. O güven duygusunu sevdiği adama sarıldığında da hissetmek ister.
kamışın iyisi gölgede yetişirmiş derdi bi abimiz bizim hakkımızda vay be tasdiklendiğine göre adam haklıymış.
can boğazdan gelir kafasına sahip olan erkektir.