bugün

kizlara sorulan soru. ona gore spora yazilcam.
babacan sen yine yazıl spora. o göbek evrildikçe başına bela olacak emin ol.
sempatikse olur.
Sempatiğim.
Ona göre spora yazılçam kızlar cvp ltfn.. amk sözlükte ne tipler var ahahahhaah. Elinize kız eli değmeyecek .
Onu bunu bilmem de çıtı pıtı insanların azalarak bitmesini diliyorum.

Kardas-bayan ister isen 150 cm 46 kg ol. Tanri askina biraz govdenize özen edin.

Ne bu boyle? Zombi gibi insanlar çevrede dolanıyor.
Tabii ki olunabilir. Gerçek aşk vücutla değil duygularla yaşanır zaten. Eğer bir kız seni öncelikli olarak dış görünüşün için beğenmiyorsa sende onu beğenme bence. Merak etme sevmek isteyen her türlü sever. Başkalarının beğenisi için kendinden ödün verme. Yine de sağlığın için veya güzel vakit geçirmek için spora yazılabilirsin.
insan aşık olunca göbek falan görmüyor arkadaşlar.
Göbeksiz baba sayisinin azligina bakilirsa olunuyormus.
Oluyorlar.
allahım nereye düştüm ben diye sorduran başlıklardan bu heralde iyice kızlar soruyora bağladık.
Erkeğe aşık olunmaz....
Bir erkeğin göbeği var mı yok mu diye bakmazsın ki. Senin yüreğinde duruşuna bakarsın. Senin gözünde kusursuz mu ona bakarsın.sen onu kusursuz olduğu için sevmezsin sen sevdiğin için o kusursuz görünür.
Bence gayet de güzel olabilir. Öyle bir durumda olsam bunu kendim için artıya çeviririm.
Yastığa falan gerek yok koy kafanı..
Muhabbet arasında esprileri falan olur..
Eğlenceli olabilir neden olmasın?
60 kiloysam 20 kilosu göbektir.hicbir zaman bu yağ tulumu göbekten kurtulamadım. dışardan bakan kilolu sanar ama değilim vücudumun %70 yağlı neredeyse. hareketsiz bir yaşamım var ona bağlıyorum veya kötü besleniyorum.
Sevgilimle tanistigimizda gayet fit, seksiydi. Ustunden 2 yil gecti ve su an gobekli. Fakat her haliyle seviyorum. Ozellikle o gobegine kafami koyup film izlemeyi. Yani olunur, niye olunmasin. Gobekli kadina da asik olunur. Askin gobekle ne ilgisi var.
olunmamalı bence netttt... kendine bakamayan özen gösteremeyen kimse bir başkasına aşık olup güzelliklerini bir şekilde sana kavuşturamaz sana verse de tatmin edemez seni
Göbüşlere özgürlük!!!
Cevabı “kesinlikle hayır” olan soru.

Artık yok öyle ilk görüşte aşklar, birinin tamamen insanlığına aşık olmak falan. Bu gerçeği kendimiz yarattık, saf ve temiz duyguları bitirdik bu yüzden ortalıkta cücük gibi veya amcam gibi dolaşmayın aq. Fizik önemli..
Aşkın kiloyla alakası ne baklavamı alıyorsun bilader.
Bir insanı kusurları ile kabul etmediğiniz sürece olmaz ,sizin şekilciliginiz ,siktiriboktan sapyoseksüelliginiz gibi takintilarinizdan daha masum o göbek ve o erir gider ama sizin kafa yapısı çok zor.
Sempatik ve ağzı laf yapıyorsa bir göbekli kız da ona aşık olur.
Eee ne demişler; her bitli baklanın bir kör alıcısı bulunur.
aşk göte göbeğe bakmaz arkadaşlar.
Olunur ben göbekli severim zaten.
göbekli kıza aşık olunursa erkeğede aşık olunur. zaten Göbeksiz olsada evlendikten sonra hepsi göbekli oluyor.