bugün

Kimin ne giyip ne giymediği pek umurumda değil. eril ataerkil bir dil kullanan biri de değilim. Kılık kıyafete de pek karışmam lakin bu hayatta türk kızına yapılan iki kötülük varsa biri göbeği açı gezme modasıdır diğeri yüksek bel pantolon modasıdır dediğim başlık.

ısrarla devam eden estetikten uzak trend.
2021 sezonu başlamış bulunan modadır.

Hava biraz ısındı ya hemen acın o göbeklerinizi.
bugün yolun boş olmasını görmeme rağmen, şoförlerin yavaş gitmesinin sebebini gösteren modadır.
severek takip ettiğimiz moda.
genç kızların çoğunun takip ettiği modadır. göbekleri açacaksanız bile yağlı ve şekilsiz olmasın lütfen gözlerimizi kanatmayın en azından.
20 yaş altı saksocu z kuşağı modasıdır.

göbek üstüne çekilen komik pantolonlarla beraber gelmiştir.
bayanlarda böbrek taşı diyare gibi hastalıkların artmasına sebep olabilir aman dikkat diyim. bu goronada falan hastaneye de gidilmez anasını satayım.
göbek deliği gözüküyorsa iyi de gözükmüyorsa kötü görünüyor. sanki göbek deliği yokmuş gibi.
fiziği güzel kızlara yakışıyor.
Abi o değil de yaşını başını almış adamım, hani hevesim yok böyle şeylere onu demek istiyorum. Arabayı parkettim bugün, karşımdan lombur lombur bir insan geliyor böyle. Göbeği götü açmış. Icimden hani herkes gibi özgüvenine sövmedim de, lan bir toplum bu kadar mı sacma zevklere sahip olur dedim ya. Estetik algina sicayim dedim ıçimden. Gercekci olalim, ozgurluk tamam kistas ta. Ozguven patlamasını da gectim, estetik ulan estetik.
lodos havasında fena bozar çarpar mide bulantısı yapar.
Bugun gördüm 30'lu yaşlarında sarkmışti... Neyse devam edemiycem ööğğk
Bunun gördüm 30'lu yaşlarında sarkmışti... Neyse devam edemiycem ööğğk
başkalarının ne giydiği, ne çıkardığı ne örtündüğü kesinlikle ve kesinlikle beni alakadar etmediği için umursamadığım moda akımı. yahu kim ne istiyorsa giysin, bize ne? dileyen göbeğini açar, dileyen türbanını takar çok isteyen donla gezer bana ne arkadaş. ulan tekstil yüzünden ileriye gidemeyen tek ülkeyiz amk.
Son yıllarda tekrardan ortaya çıkmış moda. Lütfen devam etsin. Zira, genç kızların taze bedenlerine çok yakışıyor. Gözlerimiz bayram ediyor.
Lütfen kilolu kızlar bu modayı takip etmesin nolur nolur sjsj..
yaw sen niye entrylerde random kullanıyorsun. seni çok pis doverm.
Bana mı diyosun adanalı çılgın sjsj..
ewed sana diyorum.duvara doğru süper hızla koş.
Fiziği müsait olan hatunlara yakıştıdığım moda şeysi.
Yazın güzel.
Kışlık swet ya da kazağı bile yarım yapıyorlar ona ifrit oluyorum şahsen kıçımız donarken göbekte açamam yani.
Emcüklenir hatta hücre hücre öpülür.

Terlemiştir bide yalanır.
en çok "ayva göbek"lilere yakışan bir moda olduğu söylenebilir.
Çok hoş gözüküyor bazılarında seksi. Lakin kışın nasıl hasta olmayıp ishal olmuyorlar çözemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar