bugün

sövülesi, utanç kaynağı kızlardır.

http://i.hizliresim.com/vzPXLA.jpg
Asıl amacının ne olduğu düşünülen kız tipidir.
Böyle neslin ta amk.

görsel
Memem var demiş aynı zamanda.
Böyle bi şeyin üzerinden teşhir en hafif tabirle rezilliktir.
Haritada Soma'yı gösteremeyecek kızlardır.
fotoğaftaki kız kalbine soma yazmıştır, ancak sizin gördüğünüz yalnızca memedir... zihniyet meselesi.
Zeka seviyeleri timsahla bile yarışamayacak insanlardır, popüler olmak için yapmadıkları kalmadı.
Aklı sıra duyarlılık gösterdiğini sanan IQ seviyesi yerlerde olan yeni ergen nesildir. Sorsan ölü sayısını filan bile bilmezler hayatları twitter facebook instagram üçlüsünde geçer.
Tam yardım etmek istiyorsa Kalçasına da yazması gereken kızdır.

Hayır nasıl bir zihniyet...
kusura bakmayın da ne bekliyordunuz? bunlar hep sizlerin eseri, sosyal medyanın eseri, şimdi oturun böyle izleyip, sinir krizleri geçirin. ileriye de biraz bırakın çünkü her geçtiğimiz sene daha beterleri ile karşılacağız.
Olmaz olsun kızlarıdır.
müthiş geleceğimizin mimarı olacak kızlardır. Mükemmel duyarlılıklarıyla ve seçtikleri süper eşleriyle ülkemize hayırlı evlatlar yetiştirecek kızlardır.
Pirimci bitches ! Diye anılıcak kimsedir.
Sözün bittiği yerdeki kizlar ve oglanlardir. Yuh kelimesi bunlar için kullanılmalı.
allahim ne bicim cocuklar yetismesine neden olduk boyle?
gercekten uzucu.
Peygamber Efendimiz SAV şöyle demistir : sizden biriniz yanlış olan birşey görünce eliyle düzeltsin, eğer buna gücü yetmiyor ise diliyle düzeltsin , buna da gücü yetmezse kalbinden gecirsin buyurmuştur. Bu sebeple bunun yanlış olduğunu belki olurda bu siteden görürler de düzeltebilirim zihniyetiyle yazmak lazımdır.
önce sosyal medyada bu çocukları yarışa teşvik eden popüler kültürün, sonra bu çocukları değersizce yetiştiren ailelerin utanması gerekmektedir.

(bkz: edep ya hu)
akıl yoksunu ergenlerin gram beyin kullanılmamış anma(!) biçimidir. böyle mallıklara ne gerek var? tatava yapmasınlar adam gibi ansınlar geçsinler. ama yok, illa reklam illa reklam. onun yerine arkadaşımın yaptığı gibi;adam gibi bir foto çekil sonra o fotoyu programla karart(ama boyama), daha akıllıca olur. yalan mı? saygılar.
(bkz: ilgi orospuları)
açıkçası böylelerini görünce, internetin bana getirdiği her şeyden nefret eden biri olarak, keşke kapatılsa diyorum twitter, facebook falan.
ama biliyorum ki olmadık kişilerin de yararına olacak bu. ülkemizi yanlış tanıtacak falan.
yani şunu da belirteyim, ilk kez soma ile ilgili sayılabilecek bir şey yazıyorum. daha önce ne bir arkadaşımla sohbetini yaptım, ne de facebookta durum güncelledim çünkü biliyorum ki benim söyleyebileceğim her şey zaten daha önce bilinen şeyler olacak.
ama insan dayanamıyor böylesini görünce. ayıp ulan!
çok tepki verilmemesi gereken ergenlerdir, sürekli özeniyor bunlar, bunlara özenmeseler; justin bieber'a filan özenirler, bırakın en azından yararlı bölgeye girmişler.
utandırmıştır. popı olucam diye kendini rezil eden kızdır. kız oldugu hakkında tereddüd de kaldığım, güzel yurdumun yûz karalarıdır.
memem tüm madenci kardeşlerimize açıktır manasına gelen mesaj. eline yazsan tamam da göğüs nedir.
Toprak ustunde oksijensiz kalmislardir.
(bkz: ADIMI GÖĞSÜNE YAZ)