bugün

(bkz: kanserin oral yolla bulaşabileceğini sanmak)
(bkz: süratle terk eden sevgiliye gelişine vurmak)

iyi ayağa oturur he.
kadınlara sadece meme gözüyle bakan kişinin yaptığı birşeydir. Tıp ilerlemiştir isterse daha büyüğünü yaptırabileceği aklına gelmecektir.
iktidardan düştüğünde kapı önüne koyulacak erkek söylemi.
her ne kadar eleştirilse de bir erkekten sadakati sağlıklıyken bile beklemek salaklıksa hastayken ne kadar akıllıca olur bilemiyorum. vefanın da ırzına geçilmiş diyorlar.
kadının cinsellikten başka işe yaramayacağını düşünen zavallı erkek söylemi. ama unutmamalıdır ki erkekler iktidarlarını kadınlardan daha erken kaybederler, belki de korkuları ve düşkünlükleri bundandır.
"iyi günde ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta" yeminin ne kadar önemli olduğunu öğreten vurdumduymaz ve korkak vefasızlık örneği.*
kadın denilen varlığı sadece çocuk annesi,cinsel obje,hizmetkar olarak gören bir zihniyetin ürünüdür.
artık memeliler sınıfını terk etmiş bir et parçasından hayır gelmeyeceğini kavramış akıllı erkeğin ya da lezbiyenin işi icraate dökmesidir.
vefasızlıktır, fiziki çıkarlara dayalı bir sevgi bağlılığına sahip olan kişinin yapacağı iştir. laneti, kahr-i belayı hak eder.
- mehmet ben...ben göğüs kanseriyim.
+ seni süratle ve katiyen terk ediyorum.

fazla mı basit oldu ne? neden acaba?
prostat kanseri olmasını istemek, her ne kadar ahlaki ve insani olarak yakışmasa da,ben göğüs kanseriyim diye trekediliyorsam,o da bu sebepten terk edisin.
+ meme varsa bende varım, her türlü. *

yazar notu: bu adam hep saçmalatıyor beni sinirden yaa.
(bkz: şerefsizlik)
göğüs kanseri olan sevgiliyi süratle terk eden kişi bir "erkek" ? düşünülesi.
çok üzücü birseydir. şerefsizliğin önde gidenidir.
ilişkinin başında ise: (bkz: acı gerçekler)
evlenmiş, seneler geçmiş ise: (bkz: vefasızlık)
Şerefsizliktir , bencilliktir. Beyni s*kinde erkek denilen insanımsıya özgü bir davranıştır.

Oysa geçmiş günler , gelecek günler ve ona sevginizi düşünüp ona daha sıkı sarılmanız onun yalnızlık hissine kapılmamasını sağlamanız gerek.* içinde olduğu durumdan dolayı büyük bir çöküntü yaşarken onu yüzüstü bırammalıdır.

edt: Eros ölmedi.
(bkz: akrep burcu erkeği)
kendisine allah tan ceza olarak gelmesini istediğim "frengi, erken boşalma, hatta aids gibi" hastalıklar için dua etmeme neden olan gidiş.
kanseri yenip, eskisinden taş hayatına devam ediyorsa, göt eden sevgilidir.

daha iyisine layıktır.
Bir serefsizlik örneğidir. Hiç sevmemiş ve sevilmeyi haketmeyen insanlarin göstereceği bencil bir davranış.
kimse kusura bakmasın ama orospu çocukluğudur.
pipi kanseri olsun diye dua edilen sevgili tipidir. Öyle bir kanser olmasa bile çıksın ve ilk ona bulaşsın.
Ağır orospu çocukludur, çok ağır. Böyle kötü günlerinde yanında olmayacaksa sevgili olmanın ne anlamı var?
testis kanseri olup bie daha cinsel ilişkiye girememesi en içten temennimdir.
göğüs kanseri olduğunu anlayan sevgilinin terk etmesi daha doğru olandır.