bugün

oldukça zordur, kadın'ın böğründen hafifçe dışarıya sarkan göğüsler erkeğin aklını başından alırken erkek bakmamaya çalışır bazende başarılı olamaz.
açtıysa bakacaksın.
eğer bakmamaya çalıştığını çok çaktırıyorsa,
(bkz: şakirt detected)
zordur. göz kayar bir şekilde.
bir kerecik öpebilir miyim denilebilir..
şakirt mode on.
bu duruma bilerek neden olan kadın tarafından oldukça eğlenilerek takip edilebilecek eylemdir. nitekim kadının amacı da bu eylemin ta kendisidir.
erkeğin de kadının da baktığı yerdir göğüs ilk anda eğer dekolte fazlaysa. erkek bi de kızdan uzun olduğu için istese de istemese de görür zaten koonusurken ama bakıyomuş gibi olmasın diye çok gerilir.
zordur. göz kayar.
imkansızıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=ARYU0DxJJlU
göğüs dekoltesi ister güzel olsun ister çirkin, bakmamaya çalışmak zulümdür, işkencedir. göz kayar öyle ya da böyle bir şekilde kayar o gözler. bakmıyorum diyen yalan söyler, ya da gay'dir.
zor, hemde çok zor hele ki benim gibi meme olayını ciddiye alan bir erkek için ama eğlenceli de aynı zamanda. ben bakmakla bakmamak arasında gidip gelirken, bunun stresi ile ip gibi gerilirken sonuçta memelerine baktığım o kişide farkında benim bu durumda olduğumun ama iki tarafta böyle sanki hiçbirşey yokmuşçasına bir tavır içinde oluyor ya en güzeli o.

edit: az önce yine aynısı oldu. hayat ne güzel lan.
aptallıktır. bak; ruhun doysun. oygşşş zabanan zabanan.
böyle bir çalışma neden yapılır anlamak mümkün değildir, direk bak gitsin, hatta bir dil darbesi de atabilirsin. *
zor evet zordur, bakmadan durmak zordur. bazen yakalanmak da vardır bu yolda.
Memelerin kıllı olması durumunda gerekli olandır.

Otobüste denk gelmişsinizdir. ilik gibi, dekoltesi açık hatunlara. ikizler adeta size göz kırpar. iyice odaklandığınızda memelerin üzerindeki oluk oluk tüyler malesef gözünüze batmaya başlar. Memeye baktığınız için utanmaya, tövbe etmeye başlarsınız. Mümkünse müsait bir yerde inersiniz.
gözün tam odak noktası suratta olur ama beyinin bundan pek haberi olmaz.
detected.. detected.... modunda fırsat kollar.
yokluğun getirisi abazan hareketidir.

hadi güzel olana bakarsın anlarım, acaba bu güne kadar gördüklerimden daha mı iyi diye. kötü olanlara da bakanlar artık, mağaradan dün çıkmış olabilir.
böyle tahrik unsurları adamı günaha sokuyor.
büyük bir iradedir.
riskli bir çalışmadır, gereksizdir. doğal ol tabii göğüslerinin arasına kafanı sokar gibi bakma ama özellikle bakmamaya da çalışma.
çünkü bu tür bir çalışma dekolte sahibini üzebilir ya da sizin farklı cinsel yönelimleriniz olduğunu düşündürebilir.
Çalıştıkça daha çok bakmayla sonuçlanır. Geçen yine bakmamaya çalışıyordum içine düştüm.
sonuçta hava alması için açılmıyor, birileri baksın diye bu bağlamda sakınmadan doya doya, hatta kana kana ve hatta mümkünse bana bana bakılmalıdır. *
öyle bir kısıtlama yapamıyorum, bakıyorum,
çalışma arkadaşlarından birisi ha bire kapatıyordu bende dur ben diğer tarafa geçeyim rahatsız oluyorsun galiba dedim, kız ne diyeceğini şaşrırdı.

kapatmaya çalışmazsanız dikkat çekmez kızlar unutmayın- yada unutun...
bak kardeşim bak açmışsa bakacaksın hatta gir ara.. ımmm sanırım gerisi sözlük formatına uymaz.
verilmiş olan haktan feragat etmektir.
güncel Önemli Başlıklar