bugün

önceleri sadece kadınlar tarafından kullanılan estetik göğüs açıklığı anlamına gelen, son zamanlarda gömlek düğmelerini iliklemeyen erkeklerin de uyguladığı görünüş biçimi. *
(bkz: gogus dekoltesi tabirleri)
görmek istedigimiz-evet biz- 10 hareketten biridir. diger 9u duruma göre degiştiginden susuyoruzdur.
kıyafetin açık bırakılan kısmının göğüslere has, nitelik kazandığı ve dış etkenler sonucu kazandırılan durumdur.
dekolteler arasında favoridir
erkeklerden çok kadınlara yakışan giyim şekli..*
dozunda yapıldığı takdirde *kadına çok yakışan ama ipin ucu kaçtığında bayağı bir görüntü veren dekoltedir.
diri göğüslere daha çok yakışan dekoltedir.
erkekler'de altın zincir ve göğüs kıllarıyla kombine edildiğinde iticilikte sınır tanımayan durum..
(bkz: gogus catalina bakarken yakalanmak)
sirt dekoltesi ile biraraya gelince cok igrenc duran dekolte. ikisi bir aradayken olmuyo be kardesim. sadece sutyen giyinin o zaman, hatta hic bisi giyinmeyin olsun bitsin.
gogus buyuklugu ile dogru orantılı yapılması gereken hareket zira kucuk goguslerde dolgulu sutyen kullanılmadıgında gogus kafesi dekoltesine donusuyor.
(bkz: cleavage)
güzel göğüslerle kombine edildiğinde insanın kafasını tam ortasına sokup derin derin koklayası geliyor.
girdap gibidir.

kaçırmaya çalıştıkça çakılır gözler oraya.

hele ürünler kaliteliyse şifresiz brazzers üyesi olunur adeta.
tam anlamıyla şudur: görsel
mecburen insanın gözü kayıyor arkadaş. üstüne bir de kız ile göz göze gelince iyice sıçıyosun. insan kendini mahcup hissediyor. halbuki kız bakman için açmıştır orayı ama yine de bi mahcup oluyosun kıza.
erkeği ilişkiye 1-0 mağlup başlatandır.
bazen cok abarti olmadiginda kadinlara yakisan, erkegi etkilemenin en etkileyici yollarindan biri.. bazen de kasar, orospu gibi damgalarin yenmesini saglayan dekolte..

tamam dekolteli kiyafet giymeyin demiyorum yine giyin.. ama o dekoltenin derinligi fazla olmasin be kizlar, cidden yakismiyor..
belirli yerlerde olmaması gerekendir.

sabah sabah eski satranç günleri geldi aklıma, oradan devam. seneyi yine hatırlamıyorum. bir turnuvada gürcü bir kadın sporcuya denk geldik(ben de hep kadınlarla oynamışım amk). listeden adını okudum, masama geçtim bekliyorum. ortalama bir güzelliği olan, hafif büyük bir burun sade bir elbise. her şey normal buraya kadar. tokalaştık, başarı filan
diledik ve başladık. ulan bir yerde kız masaya eğildi, pozisyonu yakından incelemek için. ve o an olan oldu. amk bakmadan duramıyorum. oyun moyun kalmadı aklımda. birkaç hamle sonra terk ettim zaten.

bak bir de mini hikayesi var. bu sefer seneyi hatırlıyorum. 2008 süperlig terfi maçları. konyadayız. muğla ekibiydi rakip yanlış hatırlamıyorsam. o ana kadar 6da 2 yapmışım. tırt yani. ama takım iyi gidiyor. 4. masadayım. hemen yanımız 18 yaş kadınlar. biz oturduk rakibi bekliyoruz. o da ne! bir karış diye bir tabir vardır ya, hah işte öyle bir karış yok. bildiğin bebek karışı amk. kız da 18 yaş kadın masada. masaların arası da açılmış önceki oyunlarda. e bizim takım olduğu gibi fokus. neyse ben 8. dakikada terk ettim. dışarda sigara içiyorum. bizim 5. masa elemanı geldi. 18 yaş kadın masa. "ne yaptın x" dedim, bizim kız "aldım maçı abi" dedi. lan ayıp değil mi, niye öyle hemen yendin, yazık kıza filan derken, bizim eleman "yapma abi ya. on dakika kaldı kız masada, senle x abi gittiniz. biraz daha otursa, bütün takım kaybederdik" dedi. haklıydı amk.

sözün kısası, satranç turnuvasına göğüs dekoltesi ve mini yasağı getirilmeli.
kralı burdadır.

http://www.miamitvchannel.com/
kezban oltasidir.
.Tehlikeli yerdir.
görsel *
görsel
görsel
görsel
görsel *
görsel
görsel *
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel *
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
kadın olduğum halde aynada bakmak bile oldukça keyif vericidir.
veliaht isimli programın reytinglerinin düşmesini sağlayan olaydır.

gözde kansu hafif dekolteli giydi diye onu yarışmadan postalayan zatlar yüzünden insanlar programdan soğudu ve kimse izlemediği için reytinglere kurban gitti.

oh iyi oldu.
güncel Önemli Başlıklar