bugün

Calvenin parçacıklı olanındansa on numara beş yıldızdır.
kilo almak isteyenlerin başvurabileceği lezzetli yiyeceklerden biri.
nutella halt etmiştir yanında. ( besinsel değer açısından )
A101'de satılan Gold adlı fıstık ezmesinin tadı muhteşemdir. Alternatif varsa mesaj atın.
Fındık ezmesini ezip geçen lezzettir. Ayrıca gold markası rezillik gibidir. Migrosun kendi adıyla çıkardığı ise mükemmeldir. 21 seneden sonra nutellanın Allah cezasını versin dedirtmiştir.
migros gold'u ezer.
hayattaki en güzel kahvaltılık bu olabilir.
bana kahvaltıda fıstık ezmeli ekmeğimi uzatan bi sevgilim olsun, hayat sizin olsun.
içinde glikoz, bok, kıl ve böcek olur.
Çoğu markanın şekerle rezil ettiği bu yiyecek şekersiz olduğunda reçelle veyahutta balla birleşince şekerlisine bin basar.
Ilk okuldayken annem her sabah recelli fistik ezmeli tost yemem icin zorladigindan simdi biraz mesafeli durdugum yiyecek.
Bir kavunlu dondurma değildir.
efsanedir. Markadan markaya fiyat farkı gözlenir. macrocenter'da birçok marka var. Ben polmak gold seviyom ama trabzon tarım'ınki de güzel. calve'e de bakcam yakında.
bir keresinde fıstık gibi bi manken markette ayağımı ezmişti o sayılıyo mu arkadaşlar ?
Fındık ezmesinin 3'de 1'i fiyatındaki ezme.
evde yapımı çok basit bir yiyecektir. 500 gram (ya da istediğiniz kadar) fıstık alıp rondo yada herhangi bir öğütücüye atıyoruz, kremsi bir hal alana kadar bekliyoruz, bu kadar basit. içine isterseniz bir kaşık zeytinyağı da atabilirsiniz ama gerek yok. bal ile tatlandırabilirsiniz de.
protein deposu, kilo almak isteyenler için sihir gibi bir şey.
ceviz ezmesi kadar olmasa da güzeldir. evet.
Afrikalı insanlarin yemeklerinde kullandikları bir ürün.
hiç yemedim. sanırım popüler gıdalara karşı bir antipatim var. nutella da sevmem mesela.
Böyle ekmeğe sürülüp yenilendir. Harika bir besin kaynağıdır yerfıstığından olanı. Protein değerleri yüksek bir besindir. Reçelle de güzeldir ayrıca.
(img:#977704)
gece acıkmaları esnasında kaşık kaşık yenilerek lezzet fırtınası yaratan yiyecektir.
Bir Fiskobirlik'ten alınan fındık ezmesi değildir.
Her gün 1 kaşık yediğim şey.
Yiyince bir acayip enerji verir.Karbonhidrat deposu.
(bkz: fındık ezmesi)
(bkz: fındık fıstık ooo)
Güzeldir de kilo yapar.
hep öyleydi fıstık gibi.
kolay waffle tarifi;

bak şimdi; krep yap, nutella sür sonra fıstık ezmesi sür araya muz koy. dürüm yap.

çok emrivaki oldu ama çokzel bişey. hadi bye.
güncel Önemli Başlıklar