bugün

Çözüm süreci zamanında Haince şehit edilmiş bir kardeşimiz ruhu şad olsun.
pkk'lı itler tarafından şehit edilmiştir. o pkk'lıların hapislerde çürümesi gerekirken üniversitelerde nasıl bu kadar seslerini çıkarabildikleri de ayrı mevzudur, unutmuş değilim. bu itler kendisini sosyal medyada hala kafatasçı vs. diyerek karalamaya devam etmektedir. nasıl bir kuyruk acısıysa artık bilemiyorum. faşist dedikleri herkesten daha faşist bir oluşum pkk, azıcık aklı fikri olan biri bunu kolaylıkla anlar zaten.
akpn pkklı piçleri pof pofladığı dönemde şehit edilen atatürk'ün evladı. ruhun şad olsun gök börünün evladı.
sevgi pıtırcıkları (!) Tarafından katledilmiş genç. üniversiteye okumaya değil kürt faşisti ve ırkçılığı yapıp pkk propagandası yapanlara haddini bildirdiği için yiğittir diyorum. harbi türk milliyetçisidir. ülkü ocaklarının akp uşağı olmadığı zamanlar. gerçi ülkücülerin çoğunluğu şimdi mhp'den istifa edip iyi parti/zafer partisini destekliyor bildiğim kadarıyla.
Pkk'lı piçler tarafından katledilen yiğidimiz. Allah rahmet eylesin, ruhun şad olsun kardeşim.
cinayetinde sanığa 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 15 yıl hapis.
https://www.dha.com.tr/gu...-ile-15-yil-hapis-2196862
Şehit edilişinin ardından 8 sene geçmiş. Yiğit kardeşimiz. Mekanı cennet olsun.
Elbette şehittir.

Hainler tarafından şehit edilen şerefli milliyetçi kandaştır!

Hesabı sorulacak!
bilmeyenler çok yazmış fakat 2002 den önce akp iktidara gelmeden de o üniversitede okuyan birisi olarak fıratın katilleri çözüm süreci değil üniversitelerin özerkliğine güvenip polisi yıllardır üniversiteye sokmayan yönetim ve özellikle edebiyat fakültesindeki sanat tarihi ve protohistorya ve önasya arkeolojisi öğretim görevlilerinin ayrıca o zamanlar aynı binada bulunan iletişim fakültesi öğretim görevlilerinin de pkk ya açık desteği vardı o yıllardan beridir hatta daha önceden de pkklılar standlar açıp kızıl bayraklarla tarih öğretim üyelerinin kapılarını boyuyor üniversite mallarına zarar veriyorlar polis üniversite girişlerinde bekleyip üniversite yönetimince üniversite içine bilerek sokulmuyordu polis geldiğinde de bu öğretim görevlileri sloganlar atarak gösteri yapan öğrencileri koruyarak polise zorluk çıkarıyorlardı bu öğretim görevlilerinin polislere attıkları sloganları kendi kulaklarımla duydum öğrencilerin açtıkları kızıl bayrakları kendi gözlerimle gördüm. edebiyat fakültesi önündeki kantin işletmecileri de bunların elektrik ve diğer ihtiyaçlarını karşılıyor, yönetim öğretim elemanları ve pkk lılar üçlü çete olarak fıratın şehit edildiği güne kadar bu şekilde ege üniversitesini pkk yuvası yapmışlardı.
güncel Önemli Başlıklar