bugün

intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor yüreğimiz..
Unutmadık unutmayacağız.
yürek sızımızdır. Unutursak kanımız kurusun yiğidim!
Ad günün kutlu olsun reis. intikam daim olsun
Reisler de sever hem nasıl sever..
Gülüyorsun fotoğraflarda...
sanki yarinin saçına düşecek ilk akı görecekmişsin gibi.
Tarih okurken tarih yazan yiğit.
Ege Üniversitesi’nde Türk bayrakları dalgalanıyorsa Fırat Yılmaz Çakıroğlu sayesindedir.
üniversiteye gidiş amacı okumak olmayanlardan birisi.
Korkusuzdun, cesurdun tehdit aldığında arkadaşın sana “hiç korkmuyor musun Fırat?” Dediğinde “Allah var gam yok kardeşim” demen bile düşüncende,davanda ne kadar kararlı olduğunu gösterdi bize. Sen tarih okurken tarihe adını yazdırdın. seni unutmayacağız, unutturmayacağız. Ruhun şad, mekanın cennet olsun fırat yılmaz çakıroğlu.

t, üniversiteye gidiş amacı bölücü kürt eniklerini inlerine püskürtmek olan vatan sevdalısı birisiydi.
dersleri iyiydi, yüksek lisans, doktora yapacaktı belki hoca olacaktı. ama öldü. neden biliyor musunuz? çünkü devletin görevini yapamadığı vakitte devlet olduğunu hatırladığı için. çünkü sizler, diğerleri, hepinizin rahat rahat okuyabilmesi için.

allah rahmet eylesin iki gözüm, imtihan böyleymiş fıratım.
Tinin şad olsun yiğidim.
Hüzünlen Teñgri Tagh zirvesinde senin uğruna canını ortaya koyduğun davanın lideri, seni katleden orospu çocuklarını koruyup kollayan kahpelerin yalağı oldu!
5 yıl önce bugün şehit olan, düğünü mahşere kalmış, tıpkı diğer tüm ülkücüler gibi sessiz sedasız göçüp giden, yılları heba olan genç.

Ölüm yılar, fırat yılmaz!
hala savaş falan diyorlar.

öğrenciliğini bilip okuluna yalnızca okumaya gitseydi kendisi şu anda hayatta olacaktı.

ancak tipik bir ülkü ocağı eniği gibi o da sürüsüyle kavga dövüş peşinde koşup bok yoluna gitmiştir.

kendi kaderini kendisi çizmiştir. öldüren kim olursa olsun bu çocuğun da bıçaklandığında elinde çiçek yoktu, sopa vardı.

kendin adaleti sağlamaya çalışırsan bok yoluna gidersin böyle. daha sik kadar boyunla etrafındaki it sürüsüne güvenip ben oldum demeyeceksin bu hayatta.
Aynı olayda ölen "karşıt görüşlü" sürüngenleri kimse hatırlamayacak. Ülkenin geleceğini yok edenlere çanak tutanların hiçbirini de. Fıratlar ise bu ülke var oldukça anılacak. Ruhu şad olsun.
Bu şehit kardeşimizin başlığının altında zorla küfür ettirecek hain şerefsizler!

Fırat yılmaz çakıroğlu türk milleti'nin bağrından kopmuş, ülkesi ve ülküsü uğruna inandığı değerler doğrultusunda şehitlik mertebesine ulaşmış türk evladıdır.

Kendisi, sosyal demokrat bir ailenin ülkücü oğluydu o yüzden meseleyi sağ sol meselesiymiş gibi lanse etmek cehalettir, ahmaklıktır. Teröristlerin alçakça saldırısı sonucu Tarih okurken tarih'i kanıyla canıyla yazmıştır fırat kardeşimiz. Ruh şad mekanı cennet olsun inşallah.

Müstakim olan sırata
Binip gittiler Kırat'a
Kılıçkıran'dan Fırat'a
Diridir Yusuf yüzlüler.
Allah yolunda'mı öldüde şehit deniliyor karşıt görüşlü öğrenci kavgasında öldürülen bir genç o taraftan 1 öldüyse diger taraftanda 1 ölmüştür malesef benim ideolojime yakın olanın ruhu şad olsun digerinin canı cehenneme zihniyetiyle bakıyoruz olaylara.
"Bizim çocuklar hep sessiz ölür.
Ne insanlık ayağa kalkar ne de hak, hukuk…"
#FıratYılmazÇakıroğlu
Ülkücülere fikir olarak uzak olsam, onları cahil görsem de ölümüne üzüldüğüm, ölmeyi hak etmemiş olan Genç. Katili HDP ve AKP'dir. Solcularla değil PKklilarla dövüşürken ölmüştür. Devlet Bahçeli'nin 180 derece döndüğü dönemde yaşasa ülkücü olarak kalmayıp iyi parti tarafına geçerdi.
--spoiler--
ne şehidi lan kafanız mı güzel bilader? eleman yanındaki adamlarla sopa,satırlarla solcu gençlere saldırmaya giderken çıkan arbede de ölüyor.

--spoiler--

pkk yalakası kürdü solcu diye yurtturmak da iyiymiş he.

gerçi hdpkk kendini öyle sunuyor.
nurullah iti sunmuş çok mu ?

tanım: cihangir solcusu sosyoş itlerden ve onların büyüsüne kapılmış kk'ci gavatlardan kat be kat daha atatürkçü olan şahıs.

görsel

çözüm süreci zamanında hdpkk itlerinin götünü kaldıranlar da nurullah kadar kendisinin katilidir.

ruhu şad olsun.
Yavşaklığa gerek Yok.
Kampüsün içi pkklı kaynıyordu. Her tarafta apo, pkk posterleri.
içerdeki terörle mücadele polislerine 60 kez söyledik. Hep 'kardeşim çözüm süreci, siz de bulaşmayın' cevabını aldık.

Fırat'ı benim sınıfımdan bir orospu fotoğrafını çekip, Facebook gruplarında hedef göstermişti. Polis yine bir şey yapmadı.
Bu başlıkta Fırat'la olan arkadaşlığımı çok anlattım.
Karşıt görüşlü öğrenciler tarafından değil, eli kanlı cani teröristlerce kampüsünde şehit edilen genç.
Allah şehadetini kabul etsin.
görsel
Mekanı Cennet Olsun inşallah. Çokluğu görünce sinmeyen biz Türk milliyetçisiyiz vatan fadaisiyiz diye gençligini hayatını hayalerini feda eden yiğittir. Allah ondan onu bugünlere yetiştiren anadan babadan razı olsun .
Genç yaşta kavga ederek hayatını kaybetmiştir Allah rahmet eylesin.Hayat o kadar kısaki ideolojilere kendinizi kaptırmaya gerek yok .En iyi ideoloji size en az hüküm edendir .Aşırılıktan her zaman kaçının. Ailenizi sizi sevenleri önemseyin
görsel
görsel
Şehit sayılması oldukça gülünç olan niyazi.