bugün

şu kızların da dahil olup olmadığını öğrenmek istediğimiz kampanya. ha bunları kızdan saymıyorsan bamya olan parçayı kestirmeni öneririm.

görsel
görsel
görsel
(img:#498011)
(img:#498012)
(img:#498013)
neden olmasın. ölebilirler sıkıntı yok.
şimdilik sadece uzaktan bakmakla yetinmek zorunda kalan erkeklerin başlattığı kampanya.
candır, canandır. herkeste pamela anderson memesi olacak değil. kanımca "çeşitlilik iyidir".
Daha fazla kadınlık hormonu verilsin öldürmeyin yazıktır zaten piyasada kız yok olanı da bana az denk geliyor. Öldüreceğinize bana yollayın arkadaşlar boş kalmasın kardeşiniz. Şaka şaka öldürün gitsin fındık memeli kız mı olur? Kesin ajan dırlar.
Sonuna kadar desteklediğim kampanya.
çok iticiler ya. Kadın dediğin memeli olacak. Memesiz kadın travestiye benzer
memesiz kızlara pipi yok kampanyası başlatıyorum. fındık memeli kızların memelerini sincaplar yesin.
fındığın kilosu 10 lira olsun da.. yemışim fındık memeli kızı.
ZORUNLU EDiT : Dolar 5,5 oldu, fındığın kilosunun 20 olması lazım.
Abazaların 'Yoklutada gider.'diyerek göz koydukları ve bu yüzdende bunlarında alıcısı olduğu bir kız grubudur.
tek suçları ufak memelere sahip bu kardeşlerimize karşı hunharca yürütülen bir saldırı ve hakaret kampanyasıdır. bizde avuç dolduranını severiz lakin yoksa ne yapsın bu insanlar. olmadımı olmuyor. tüm bunların ardından yakında mısır fetva bakanlığından fındık memeli kızlar islama göre insanmıdır diye bir tartışma duyarsam şaşırtmayacaktır.
görünüş olarak hoş değillerdir efendim amma yine de yaşamalılar insan sonuçta *
kendinden yaşça küçük kızı çıtır olarak görüp akıl yaşta değil baştadır diyen memeye gelince ahenge değil ölçüye bakan fındık beyinli erkeğin söylemidir.
kızlara yaklaşamayan abazan gencin karşı tarafta sonuç bulamayıp kızlardan soğuması ve zamanla gay olacağını gösteren başlık.
(bkz: kornişon pipili erkekler ölsün kampanyası)
Ölmesinler estetik yaptırsan.
sincaplar o zaman bamya yesin.
karpuz memelilerin çocuklarının kampanyası.
ibrahim tatlıses'in şarkısının anlam ve önemini bitiren durum.
memeler baş kaldırmış.
ilişmiyor düğmeler.
bamya erkeklere ölüm sloganı ile karşıt bir kampanyayı hak eden kampanyadır. (bkz: sefer oğullarına ölüm)
fındık memeye çare var da bu başlığı açıp da destekleyen fındık beyinliler ne yapacak, ben onu düşünüyorum...
katıldığım kampanyadır. memesizlere ölüm !
kadınları aşağılayan onları et parçası olarak görenlerin salaklıkta sınır tanımadığını gösteren kampanya.
sana ne elalemin orasından burasından maymunumsu yaratık.
git kendine oyalanabileceğin bir şeyler bul.
fındık kadar beyni olmayanların önermesidir.
radyoda bir muhabbet esnasında duyduğum haber. eğer yeterli ödenek ayrılırsa uzakdoğuda tokat tedavisiyle istenilen boyuta getirilebiliyormuş.
güncel Önemli Başlıklar