bugün

Dünya üzerindeki ve kainattaki en mükemmeli şey olabilir.Fiskobirlik ve Trabzon Tarıım markalı ürünler harika dostum.
ekmek arasına sürüp çayla yendiğinde güzel olur. canım çekti
en babası fiskobilrik olandır.

--spoiler--
yanına da bir bardak süt.
--spoiler--

cırcır olursun tuvaletten çıkamazsın !
Şu hayatta yaşamak için üç beş nedenimden biridir. Yanına da bir bardak süt.

Mutluluktan uçuyorum galiba şu an.
Lezzetsizdir. Evet.
Yer fıstığına 10 gömüp 5 çakan efsane gıda. Peripella'nın tadını bilmemekteyim.

Shemhamforash.
peanut butter'a sagli sollu cakan sey.
Baya baya besleyici ve doyurucu bir besin. Lâkin Doğu medeniyeti etkisinde kalmış familyam hala kabul etmemekte ısrarcı.

Babam desem o da neymiş biber zeytin drn güzeli var mı der. Katkılı onlar diyip bir kilo fındık alarak kendisi ezer verir. Ciddiyim bu konuda. Adama bim den reçel aldırmadım. Mağdurum kardeşlerim
Efsane bir şey. Ekmek, çay, zeytin bide fındık ezmesi olsun kahvaltıda yeter bana.
Bir fıstık ezmesi kadar kalori barındırıp, enerji vermese de, tadı şahane olandır.
Tv karşısında oturup, kaşık kaşık yememek için, kendimi zincirlediğim günler olmuştur.
bu kadar pahalı bir şey olabilir mi arkadaş yahu? ateş pahası dedikleri türden.
Bu işin piri Fiskobirliktir.
Torku nun fındık ezmesi bi harika biraz pahalı ama verdiğiniz parayı hak ediyor .
Anlatılmaz yaşanır misali bir tat veren nimetlerden biridir fındık ezmesi.
Allah belasını versin.
Hayvan gibi kilo aldırır.
Fiskobirliğin güzeldir tek olarak.
Boyle o kucucuk findik tanelere agziniza gelecek ve tarifi olmayan bir haz yasatacak size.

Paramiz yoktu bizde peripella aldik..
böyle benzetmeleri nimetle ilgili sevmem aslında ama sanki tuttuğunuz takımın şampiyon olmuş gibi ve sevdiğiniz kadınla deliler gibi sevişmek tadı veren muhteşem tad.
çok lezzetlidir. bayılırım.
Icinde findik parcaciklari varsa bide miis.
eskiden 1 kavanozu 1 günde bitirebildiğim fakat şu an elime bile sürmediğim yiyecek türü.
en sevdıgımdır..
iş yeri kahvaltılarının vazgeçilmesi.

ekmeğin arasına bolca sürüp akşama kadar tok tuttuğunu bilirim.
Fiskobirlik Yapımı olan enfes oluyor çayla beraber.
Film özentisi.
Ulan hanginizin evinde var...