bugün

ülkeyi rahata kavuşturacak gelişme. umarım bir gün görürüz.
ya amına koyayım ne dalyaraklar var ya amına kodumun faşistlerinin hastalıklı düşünce yapısına bak...

insan utanır şu başlığı açmaya yemin ederim.
Böyle bir şey olması durumunda ülkemizdeki hemcinslerimizin hangi konu hakkında konuşacağını goy goy yapacağını merak ettiğim için sonuna kadar destek verdiğim eylem. Yasaklayın lan bir şey deneyeceğiz.
Keske olsa dedigim hadise. Spor iyidir hoştur. Izlemesi de iyidir. Güzel bir hobidir. Ama dön de bi kendine bak sözlük. Madrid, lazio, mersin, ordu, boru... Su futbol yasaklansa da ahmet bakar, reha muhtar, rıdvan dilmen gibi adamlar hayatımızdan çıksa. Ama yok ben ntv sporu özlerim dayanamam. Hic bilemedin mehmet demirkolu özlerim. Ama hıncal uluçu özlemem sahsen. Yasaklansin da oturalım iki çift sohbet edelim. Açılan her konu futbola mi gider amk. Bıktım lan.
sigara ve futbolu bir tutmaktır. bir insan futbolla mutlu oluyorsa izleyebilir, bu niye yasaklansın ki? insana zararı olmayan bir şey sonuçta. futboldaki zaman zaman yaşanan olaylar belli yasaklarla engelleniyor zaten. bu arada ben futbolu hiç sevmem, kendi takımımın bile oyuncularını bilmem.
kıyamet alameti.
futbolun değil "bazılarının" yasaklanması gerekir. dün sahaya girenler akşam karakoldan çıkıp evine gitti. haftaya yine işbaşındalar.
Gereksiz ve anlamsız bişey bence futbol.Hiç sevmem.
Açıkcası siyahi futbolculara ırkçılık yapmayan insanların, Sürekli siyahi futbolcular hakkında ırkçılık konusunu getirip insanların akıllarına bu insanlık dışı ayrımcılığı sokup. Güzelim ülkemin insanlarını ırkçılığa teşvik etmeye yöneltmektir. Bu yüzden bu konuların çok da göz önüne getirilmemesi gerekir.
temennimizdir. amına koyayım ırkçılık sadece saha içerisinde mi suç?
Şu günden sonra olması gerekendir.
imkansızın latincesidir. ihtimali bile yoğdur. olmaz lan öyle şey. hem opendns var. *

bilakis futbol bilindiği üzere bir spordur. gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişimine negatif bir etkisi olmadığı gibi, pozitif bir etkisi vardır. ülkemizde lisanslı futbolcu sayısına bakıldığında futbolun ayrıca bir istihdam alanı olduğu da görülebilir.

futbol yasaklanırsa dama çıkar çocuğumu keserim. polislerin üzerine arı kovanı atarım. boğaz köprüsünü içime alırım. *
mümkünsüz hadiselerdendir.
(bkz: domuz gribi) eğer etkisini yüksek bir şekilde gösterir ve birkaç yüz kişinin ölmesine sebep olursa olacak durumdur.
hayatın tadına varamamazı neden olacak yasaklama. fotospor'da "eto'o fener'de" başlığını okumanın verdiği hazı kaybetmenin ne anlama geldiğini düşünebiliyor musun?
şu sıralar bir yasaklama, engellenme furyasıdır gidiyor ancak toplumun sorunlarının kökenine yönelik bir düzenleme getirilmemekte. kapalı alanda sigara ve birçok internet sitesi yasaklandı... yerinde uygulamalar, birşey diyemem amma velakin toplumun cahil kesiminin beynini uyuşturan, düşünmesini engelleyen futbol hastalığına hiçbir çözüm getirilmemektedir. yapılması gereken basit, futbol müsabakarının televizyonlarda gösterimi ve futbol ile ilgili gazetelerin yasaklanması...halkın bu illeti bünyesinden atmasına yardım edilmeli.