1. 1.
  şu sıralar bir yasaklama, engellenme furyasıdır gidiyor ancak toplumun sorunlarının kökenine yönelik bir düzenleme getirilmemekte. kapalı alanda sigara ve birçok internet sitesi yasaklandı... yerinde uygulamalar, birşey diyemem amma velakin toplumun cahil kesiminin beynini uyuşturan, düşünmesini engelleyen futbol hastalığına hiçbir çözüm getirilmemektedir. yapılması gereken basit, futbol müsabakarının televizyonlarda gösterimi ve futbol ile ilgili gazetelerin yasaklanması...halkın bu illeti bünyesinden atmasına yardım edilmeli.
  1 -1 ... nart nesken jake s
 2. 2.
  hayatın tadına varamamazı neden olacak yasaklama. fotospor'da "eto'o fener'de" başlığını okumanın verdiği hazı kaybetmenin ne anlama geldiğini düşünebiliyor musun?
  1 ... kewell the wizard of oz
 3. 3.
  (bkz: domuz gribi) eğer etkisini yüksek bir şekilde gösterir ve birkaç yüz kişinin ölmesine sebep olursa olacak durumdur.
  ... tuysuzseftali
 4. 4.
  mümkünsüz hadiselerdendir.
  ... der meister
 5. 5.
  imkansızın latincesidir. ihtimali bile yoğdur. olmaz lan öyle şey. hem opendns var. *

  bilakis futbol bilindiği üzere bir spordur. gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişimine negatif bir etkisi olmadığı gibi, pozitif bir etkisi vardır. ülkemizde lisanslı futbolcu sayısına bakıldığında futbolun ayrıca bir istihdam alanı olduğu da görülebilir.

  futbol yasaklanırsa dama çıkar çocuğumu keserim. polislerin üzerine arı kovanı atarım. boğaz köprüsünü içime alırım. *
  1 -1 ... vurursa gol olur
 6. 6.
  sol frame i biraz olsun rahatlatacak durumdur.
  ... ronaldogu
 7. 7.
  Şu günden sonra olması gerekendir.
  ... zuun
 8. 8.
  temennimizdir. amına koyayım ırkçılık sadece saha içerisinde mi suç?
  -2 ... letis
 9. 9.
  Açıkcası siyahi futbolculara ırkçılık yapmayan insanların, Sürekli siyahi futbolcular hakkında ırkçılık konusunu getirip insanların akıllarına bu insanlık dışı ayrımcılığı sokup. Güzelim ülkemin insanlarını ırkçılığa teşvik etmeye yöneltmektir. Bu yüzden bu konuların çok da göz önüne getirilmemesi gerekir.
  ... eternity87
 10. 10.
  Gereksiz ve anlamsız bişey bence futbol.Hiç sevmem.
  ... recomax