bugün

Futbol en kompleks spordur. Seyir zevki veya üstünlükten bahsetmiyorum insanoğlunun geliştirdiği en gelişmiş bedensel mücadele formudur.
Futbolla ve futboldaki gelişmelerle hiç ilgi alakası bulunmayan erkektir. Erkek gibi erkektir. Aksini iddia edenlere kulak asmayın o onların bok yemesidir.
takip edenden herhangi bir üstünlüğü olmayan normal biridir işte.
kerimcan durmaz izliyodur.
Umarım hayatının diğer alanlarında da fanatik değildir, dediğim erkek. Benim ilgimi çeken erkektir. Bu benim için kritik düşünme parıltısı..
genelde yumuşak olurlar. istisnalar kaideyi bozmaz.
Enistenizdir. Yeni dil öğrenmek, sörf yapmak, entsruman çalmak gibi daha kaliteli hobileri vardır.
Vakti yoktur.
Ayrıca çarşının dibinde oturan biri olarak şunu söyleyebilirim, ben niye üzüleyim olm, Sanki kazanınca bana para mı veriyorlar?
Çok da fifi çok da lülü.
takip ederim ama hobi olsun diye. evde canımız sıkılıyor. maç olunca izliyoruz haliyle. bayan voleybolu varsa onu da izlerim.
mesela galatasaray'lıyım. yenilince bize kucak yaptılar derim. kazanınca da şampiyon galatasaray deyip, alkışlar uyurum. bu yani.
kalkıp 1 lira para harcamam. tribün bağış, store falan.
faturalarını galatasaray ödemiyor ay başında.
Zaten bu sözlük dışında futbol muhabbeti yapmışlığım yok. Sözlükte ha bire futbol başlığı bende görünce yazıyorum öyle.
Şöyle şehvetli ve ateşli bir başlık olsa da konuşsak keşke.
Top top top. Topunuzun...
takip edip ne yapayım dertsiz başıma dert mi açayım.

bana kalırsa futbol kafa yorulacak birşey bile değil milletin kafasını doldurmak için kullanıyorlar saatlerce falcaou yu yorumluyorlar diagne yi yorumluyorlar yok mesut özil yok thomas müller. ben bu adamların hayatlarını neden merak edeyim.

birde bu işin taraftar boyutu vardır takımına en sadık olan adam karşı taraftakine ana bacı kayar tribüne girmiyorum bile diyelim iki takım maç yapacak ama bu takımın birbiriyle hiç düşmanlığı yok karşı takımın oyuncusuna muz atmalar çakı atmalar yok x spor anano sokoyoooomm z spor karını sukuyum diye bağıran mallar amına koyduğumun camışları sizi rezil itoğlu itler.

geçen gün galatasaraylı bir arkadaşla konuşuyordum sonraları konuşacak konu bulamadım adam futbolla ilgileniyor diye mesut özil geldi fb ye dedim hayırlı olsun felan dedi, dedim kanka ben futbolla ilgilenmiyorum muhabbet olsun diye konu açtım dedim, iyiki ilgilenmiyorsun senin yerinde olmak isterdim felan dedi futbolcu adamı bile bezdirmişsiniz aq.
futbol oynamayı severim ama futbol seyretmem takipte etmem. aynı tiktok ta twichte yemeye ekmeği olmayıpta yayıncılara hediye para at diyenlere para atanlara benzetiyorum futbol takip edenleri fanatik olup.

yok fb şunu almış yok gs şöyle bjk böyle e kluplerin sana faydası ne sen 3 kuruşa çalışırken ömründe belki kazanamayacağın parayı 1 maçta indire gandi yapıyorlar. hiç halini hatrını soruyor mu tuttuğun takım.

birde ülkemizde futbol sporu leş iyi oyuncu yok alt yapıdan yetişmiyor. yurtdışından posası çıkmış futbolcu ithal et takım sözde türk takımı yarısı yabancı. abi biz futbolu beceremiyoruz işte daha zorluyorlar.
99-2008 arasında futbola doymuş. Tanıyıp göreceği en iyi milli takımı veya 3 büyüklerdeki kadronun maclarını izlemiş.cıkık omuzla top koşturan forvett yada sağ acıktan kaleci oyundan atılınca kaleye gecen bircok futbolcu izlemiştir. Kartlarını poster yapmıştır.Fair play ne olduğunu iyi bilen erkektir.
sporu toptan ibaret sanan toplara biraz spor ekledim top peşinde koşan erkeksiniz ya hani hahaha.
@insansiz yer araci +1
(bkz: muay thai) (bkz: taekwondo) (bkz: ninjutsu) (bkz: kickboks) (bkz: boks) (bkz: krav maga)
besiktas'ın sekiz yedigi gün hüngür hüngür aglayan ve şu an o gün aklına geldiginde "ne kadar embesil mişim ?" diyen erkektir.
bu arada evet, o benim.
Başka spor dallarıyla ilgileniyordur. tek spor futbol değil ortadoğu çomarları

(bkz: karma dövüş sanatları)

(bkz: Kickboks)
anasına hallenir.
Anlamadığım bir alan.
erkekler annesinin karnından "futbol sevgisi" ile mi doğuyor yoksa ben mi yanlış biliyorum?
cinsiyetçilik yapmadığınız bi' spor kalmıştı.
Fenerliyim ama çok ilgilenmiyorum der genelde kırıtarak.
Ayın belirli günlerinde molped kullanıyordur. Tuncay, Lugano, alex kadroda kim varsa biliyorum.
Genel olarak at yarışı ve benzeri alanlarda faaliyet gösterdiğimiz için benimdir.
Ya ölmüştür ya da başka şeyler vardır. Evet.