1. ?.
  futbolu sevmeyen insanlardır.*
  şimdi efendim gördüğüm kadarıyla bu kişiler tarafından futbolu seviyoruz diye beyinsiz, cahil, aptal olarak kabul edilmeye başlandık. futbol da bir spordur diğerleri kadar. sevmiyorsan karışma, ne diye laf atma gereksinimi duyuyorsun anlamıyorum. istersem sadece futbol konuşurum, istersem başka bir şey konuşurum. bunun insanları germesi çok anlamsız. sonra vay efendim özgürlük, ifade hürriyeti bik bik. isteyen istediğini konuşunca oluyor, biz futbol, basketbol konuşunca boş insan oluyoruz, işte adalet.
  1 -2 ... onursal baskan
 2. 1.
  Dahil oldugum gruptur. Gel gelelim iyi futbol oynar iyi pea oynarim.
  -1 ... berkaykayacan
 3. 2.
  şanslı insanlardır..
  ... paul sahilleri
 4. 3.
  futbolu değil futbolun bir spor olmaktan çıkmasını ve holiganları sevmeyen insandır. futbol, bir spor branşı olarak kalsaydı bir sorun yoktu yani. ama futbol, bir spor branşı olmaktan çıkmıştır. çünkü başka bir spor branşı daha yoktur ki taraftarları tuttuğu takım yüzünden başka bir insanı öldürsün. ülkemizde nice örneklerini gördük. hatta Honduras ile El Salvador arasında 1969'da futbol yüzünden çıkan savaşı da biliyoruz.

  kumarı, şiddeti ve bir uyutulma biçimini "spor" olarak görmem ben. evet, adı spor ve sadece topun peşinde koşanlar için spor. sizin için değil.
  1 ... uludag cok bozdu
 5. 4.
  akilli insanlardir. bosa ayiracak vakti olmayan insandir.
  ... attiranot
 6. 5.
  hele bu insan erkekse ölsün gebersin. ne o öyle kız gibi.
  -2 ... ilgi budalasi
 7. 6.
  sevenler kadar, üzerinde durulmaması gereken insanlardır. futbol ne ki amına koyim, bi ton gerzeğin bi topun peşinde koşması niye bu kadar büyük bi hal aldı? benim anamın babamın götünden senelerce ter aktı eline üç kuruş geçsin diye, bu orospu çocuklarının topa vurup milyonları götürmesini mi izleyeyim? duygu sömürüsü yapmıyorum ama gerçekten sinirimi bozuyor. hiç kimseye hiçbir faydası olmayan insanlar milyon liralar kazanıyor.
  2 ... lagvarbeyler
 8. 7.
  Futbolun izlemesi de oynaması da keyiflidir lakin boş insanlarla futbol tartışmak kadar sıkıcı ve saçma bir şey yoktur.
  ... dagi ziken tavsan
 9. 8.
  benim de dahil olduğum gruptur. bi topun peşinden koşan 22 kişiyi izlememek, top taça çıkmış mı çıkmamış mı 3 saat ileri geri sarıp tartışan sığırları izlememek ibneliğe delaletse varsın...

  siktirin gidin lan. ibnelikmiş. oksijen ziyanları sizi.
  2 -1 ... bsod
 10. 9.
  Hele bir de erkek ise bu kişi , hiç çekilmez.Uzaklaşın yanından.
  -2 ... yuruyenkelebek