bugün

(bkz: belgesel)
(bkz: jazz)
herkes bir spora ilgi duyar ama kimse futbol manyakları gibi birbirini öldürmez, mal gibi soğukta 4 saat beklemez, 6 saat üzerinde konuşmaz. yani boş adam işidir futbol fanatizmi.
(bkz: herkesin kendine göre bi popisi var)
Boş zamanlarında ne yaptığı aşikar olan kişi mottosu.
Dilim varmiyor söylemeye.
Azalarak bitmiştir.
bu insanlar bir de utanmadan takım da tutmazlar. ilgin yoksa bile bir takım tut dursun en azından kenarda lazım oluyor.
2 hafta sonra dünya kupası zamanı, 'akşam maçı sende izleyelim hacı' diyen arkadaşın şuanki trendidir.

Not: gerçekten ilgilenmeyenler eksi nasıl verilir biliyorsunuz.
Kimsenin söz etmeye hakkı olmadığı kişilerdir. Kardeş sana ne herkes senin gibi futbol izlemek zorunda mı? izleyene saygı duyarım ancak gidip 90 dakikamı ayırıp daha sonra da magazinden farkı olmayan futbol yorumlarını izlemem.
ben osurmuyorum , biz sikişmeye karşıyız, asla yağlı şeyler yemem gibi sikik mottolardan biridir. bıraksan hayvan gibi osurur,yalnız kalsalar it gibi sikişirler (bkz: doggy) , tanıdık biri olmasın lokantada 1.5 bol yağlı iskenderin felaketine kor hey yavrum hey.
Gen aktarma yarışında bir hayli öne geçirten popülizm.

Yarışta öne geçmek için "iyy fitbol mu ben ilgilenmem" dendiğinde potansiyel gen taşıyıcıların tarafından "ılık mı la bu, kesin buz pateni yapıyodur, bebelerimin dna'sında bunun proteinleri olamaz" diyebilir.

Ankaragücü maçlarına gidiyorum arada Bi, onun dışında pek umrumda değil, dendiğinde hem karizmatik takım+ kuul hava + ihtiyacı kadar yaşama itemleriyle gen aktarımında bir hayli öne geçilir.
eskisi kadar ilgilenmiyorum. oolay popülizm değil, baya baya futboldan soğumam ve motorsporlarına evrilmem. şuan hiçbir sporu bir gt3 yarışına değişmem. yapacaksam da tenis oynarım. kuralı belli hakemi belli sikerim futbolu.
sadece ben değil çevremde de maç seven hiç kimse yok, takım tutan da yok. futbol sevmemek demek ki gerçekten popüler.