1. 1.
    Ciddi ciddi boş olmayı gerektirir. Futbol gibi beyin uyuşturan boş bir işe vakit harcamak akıl almaz derecede saçma geliyor. Spor olarak yap ama saatlerce futbol üzerine konuş 2 saat tv başında boş boş bekle. Yok abi ben almayayım.
    6 -13 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Futbol ile ilgilenenler boş değildir. Soruyorum ilgilenmeyenler ne yapıyor dolu dolu şeyler mi yapıyor? Taraftarlık diye bir şey var ve olmayan anlamaz.
    10 ... anku7
  3. 3.
    dedi ve önündeki atomları parçalamaya devam etti.
    15 -1 ... entente cordiale
  4. 4.
    futboldan para kazanılmıyorsa ve gereğinden fazla ciddiye alınıyorsa boş bir iştir. ben bütün gün deli gibi maçları takip eden adamları bilirim, hastalık olmuş resmen.
    3 -2 ... dalgamaya
  5. 5.
    Dedi Einstein ve hemen ardından göbeğini kaşıdı.

Hayır, yani çapınız ne ki sizin, bu söylemde bulunacak insanın ülkeye bir buluşu olmalı. Zik gibi yaşayıp, boş boş konuşmakla olmaz Bu işler.

içi boş söylem.
    7 ... cimbomlu yazar
  6. 6.
    yav size ne millet böyle deşarj oluyor mutlu oluyor mk.
    1 ... penald
  7. 7.
    Yeri gelse zevkler ve renklerin tartışılmayacağını en önde savunacak. Şimdi soruyorum ulen arkadaş milletin zevki sana niye batıyor
    ... suyuyikayanadam
  8. 8.
    adam sanki sorbonne üniversitesinde ders veriyor da futbolla ilgilenenleri eleştiriyor. madem bu kadar futboldan uzaksın, sözlüğe de yazma git ders vermeye devam et.
    saçma ve anlamsız bir iddia.
    4 ... 17 25 08 00
  9. 9.
    Hayır sanki bi de futbolda iddiası olmayan gelenin gidenin tokatladığı futbol sefili ülke değilmişiz gibi. .
    2 -1 ... vigilante8
  10. 10.
    Hobidir. Senin ilgilendiğin de bana boş gelir ona boş gelir.
    1 ... feministmiyimneyim