1. .
  (bkz: ingiltere)
  1 ... summoning
 2. .
  (bkz: sükrü saracoğlu stadyumu) (bkz: rıza efendi iki ekmek bir süt)
  (bkz: inönü stadyumu) (bkz: revivo dışarı)
  3 ... damdaki deli
 3. .
  ispanya, ingiltre ve türkiye.
  1 ... kenan
 4. .
  göte göt diyenlerin ırkçılıkla suçlandığı yerdir.

  (bkz: aferin cocuklar hep boyle)

  edit: lafım asy' ye laf atanlara dostum..
  2 -2 ... oumar
 5. .
  terörist israil' e yapılan protestonun ırkçılıkla suçlandığı yerdir.

  ayrıca;

  (bkz: kahrolsun israil yaşasın balili)*
  1 ... oumar
 6. .
  (bkz: bütün dünya)
  ... ulu dagci
 7. .
  as roma tribünlerinde solcular olsa da son maçlarda göze çarpan şeylerden birisi nazi marşları, pankartları. zaten lazio'nun da ev sahibi olduğu bir yer olan roma olimpiyat stadı roma'nın da desteğiyle iyice gamalı haça doydu.
  ... edit akbayram
 8. .
  ispanya'dır.
  ... erestor
 9. .
  ırkından dolayı kişileri o.ç ilan eden insanların utanmadan ortada ırkçı bir söylem olmadığını, tam tersi doğru işler yaptığını savunan, taraftarların bulunduğu spor olma yönün de ilerlemektedir.

  ***
  "revivo dışarı" sözleri ile "o.ç balili" sözü arasında çok büyük fark vardır." revivo dışarı " sözünden beşiktaş kesinlikle hiçbir ceza almamıştır. akılları sıra suçu başka şuçlular yaratarak örtbas etmeye çalışanlar olmaktadır ve olacaktır." revivo dışarı" sözlerinde hakeret yoktur. istemediği oyuncuyu sahadan kibarca çıkmasını istemektedirler. "o.ç balili" tezahüratında ise kişinin ırkından dolayı küfüre maruz kalma durumu vardır. "revivo dışarı " sözünden dolayı 2002 yılında inönü stadyumu hiç kapatılmadı.

  ***
  ben bir beşiktaş'lı olarak böyle bir tezahürat için tutuğum takımı asla savunmam. eğer "o.ç" kelimesinin hakeret olmadığını varsayanlar var ise kendilerine denildiğinde kesinlikle tepki göstermemelidirler.
  ... harbi mi