bugün

Nefret edilir bunlardan. Sen kadınsın arkadaş git başka şeylerle ilgilen.
Kimseye göre hareket etmeyecek kizdir. Sevebilir, pes oynar, fifa oynar, maç da konuşur zamani gelince takiminin maçını da izler oturup. Çok da iyi yapar. Hele ki söz konusu galatasaray ise, laf edilmemelidir.*
aslında sevmiyordur, yanındaki şahsa ayak uydurmak için seviyormuş, ilgileniyormuş ayağına yatan kızdır.
maç izlerken "vur amına koyayım şu kodumun topuna" diyerek kendini bitirme ihtimali olan kızdır.
futbol seven kızdır.
erman ve şansal hoca dönemini kaçırmışsa büyük kayıptır *
(bkz: erman hocadan yumurtalı pastırma tarifi)
(bkz: erman hoca - şenolun annesini normal yollardan götürelim)
e ben seviyorum, ilgileniyorum. ne olmuş. ne yani? maç skorlarını, sıralamaları, transferleri çok takıntılı ve düzenli bir şekilde olmasa da takip ediyorum. maçları; gs maçları hariç illa ki izleyeceğim diye tutturmam ama yanımda birisi maç izliyorsa sıkılmadan oturur onunla izlerim. he bir de şu var, bayan futbol takımı var ise futbol seven bayan da olur. çok doğal bir durum. neyse daha bir şey demeyeyim.
bu tür genel şeyleri belirli kitlelere mal etme sevdasına bir anlam veremiyorum.

futbol bir '' spor '' dur.sporun da kızı erkeği olmaz.futbola erkeklerin ilgisinin fazla olması,futbolun tamamen erkeklere ait bir spor olduğunu göstermez.bir erkek futbolla ne kadar ilgileniyorsa,bir kız da o kadar ilgilenebilir ve sevebilir.
Candır can.
babasi yüzünden kücük yasta futbolla tanisan kizdir. evet, az gitmedim kadiköydeki maclara. bi ara mahallede erkeklerle alman kale oynarken bile buldum kendimi. son titreyip kendime geldim. on birinci nesil! n'oluyor yavrum sana. iki dakka adam, ehm kadin ol da yerini yurdunu bil. neyine senin 22 tane adami izlemek dedim. aslinda baya da bi dizginledim kendimi ama yine de ara ara takip ediyorum.
çok iyi kanka olunur hatta halısaha maçlarına bile çağrılır. kupon yapılır birlikte.

yani öyle al götür evlen olayı yoktur kızlar.

fenerbahçe sivasspor maçına yazdığım yorum hastaglerde inci caps sayfalarında milliyette çıktı birinden de evlenme teklifi almadım.

-çok delikanlısın
-çoğu erkekten daha adamsın
-kadının dibisin
-helal lan sana

not: ofsayt felan, penaltı felan ,transfer felan futbol seven erqeqler eklesin kafasındaki kızlardan bahsetmiyorum.
normal kızdır. sporun cinsiyeti olmaz.
(bkz: ofsaytın ne olduğunu bilen sevgili)
görsel futbol sevginiz batsın. futbol siyasetin kullanmış olduğu halk uyuşturucusudr.
sayıları gittikçe artan kızlardır.
(bkz: orada kizlar teklif ediyormus kanka)
aslında sevmeyen kızlardır.
bunlar hep üzerimize oynanan oyunlar.
alıp evde beslenilesi kızdır.

hele bir de azpilicueta'nın hangi milli takım oyuncusu olduğunu biliyorsa tadından yenmez.
Seviyormuş gibi yapıyordur.
Abimizdir.
Bir kızla oturup futbol muhabbeti yapmak hiç ilgi çekici gelmiyor.
Genel olarak futbolu sevmem bende heyecan gibi bi duygu uyandırmaz ama dünya kupası ayrı bi çekici geliyor. Sadece o.
kemgöz şevket : (bkz: keşke benim olsa)
mümkünse bilmesin çünkü bıyıklı olma ihtimalleri çok yüsek oluyor. Daha sonra yetmezmiş gibi evlilik yaparsınız, o iddaa oynarken sizde ütü falan yaparsınız.
görsel
Santra
Taç
Köşe vuruşu
Ofsayt
Pasif ofsayt gibi kavramlara hakim olan futbol maçı izlemeyi seven kızdır.
Mutlaka çok sevdiği bir futbolcu vardır.
(bkz: Fernando torres)