1. 1.
  5 yaşında küçücük bir çocukken amator bir klüpte futbola başlamamla amcamın bana sarfettiği cümle . ozaman da saçma geldi şu an hala saçma gelmekte .
  3 ... wreker
 2. 2.
  bu dusunceye gore musluman birisinin karikatur sanatini da yapmamasi gerekir.oyle degil mi,bu sanatta bir zamanlar hz.muhammed asagilanmadi mi?musluman birisi peygamberine saygi duyuyorsa bundan sonra karikaturu unutsun diyelim olsun bitsin.
  2 ... cultman
 3. 3.
  haticesinden yola çıkmayıp neticeye bakan insandır. futbol bir spor dalıdır, bedeni zinde tutar, teknik içeriğiyle zekayı da geliştirir, bunun gibi faydalar sağlar ve eğlencelidir de. her müslümana da tavsiye etmek gerekir.

  ama günah ya doğu. bence allah inancı olanlar karanlık bir odaya kapansın, çiğ etle beslensin. ne dersiniz, hoş olmaz mı?
  3 ... bad trip
 4. 4.
  (bkz: bu bir kabus olmalı)

  bu satırları okuduktan sonra hepiniz diz çökün ve af dileyin ancak o zaman ebedi saadete ulaşırsınız... attıngano nun yolundan sapanlara sonsuz azap vardır... (attin suresi / 5)

  tanım: sporu spor olduğu için yapan müslümandır...
  2 -1 ... chacal
 5. 5.
  şüphesiz ki onlar cehennemde cayır cayır yanacak, su yerine irin içeceklerdir. biz onları top peşinde koşsunlar diye değil, ibadet etsinler diye yarattık. her kim ki bu kimseyle dostluk yaparsa o da onlardan sayılmış olur. (attin suresi/6)
  2 ... laz vegas
 6. 6.
  bildiğin normal insandır. iki göz, iki kulak, burun falan..
  bir de voleybol oynayan müslüman var. o da gayet normal bir insan. hentbol oynayanı anlatmama dahi lüzum yok diye düşünüyorum.
  3 ... zehiri alınmış kobra
 7. 7.
  frederic omer kanoute, Bacary Sagna, Florent Malouda, Khalid Bouhlarouz, Karim Benzema, Yaya Toure, Ibrahim Afellay, Muhammed Sissoko, Eric Abidal, Samir Nasri, Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid (mido), Mahamadou Diarra, Didier Drogba, Franck Bilal Ribery, Kolu Abib Toure, Nicolas Anelka, hakan şükür, uğur boral yok daha yazmicam.
  1 ... aristo socrates ve smile yk
 8. 8.
  satanizme meyillidir; kadınsa orospudur zaten.
  2 -1 ... de sade ft baudelaire
 9. 9.
  Kur'anda futbol oynamak günahtır diye bir ayet yoktur.Bu yüzden istediği kadar futbol oynayabilecek müslüman'dır.
  islam'ın kaynağı kur'an dır.Antik çağlarda olan durumlar,yunanlılar değil.
  -1 ... bugun variz yarin yokuz
 10. 10.
  rivayet edilir ki hz. hüseyin'nin kafası kesildikten sonra, maç yapmışlarmış. ulan o devirde alman kaleyi kim buldu ? yalandır, hurafedir.
  ... dark jedi in da house