bugün

haha çok sazan avcısı başlığı gibi duruyor di mi? şimdilerde bu modası geçmiş mallardan hala iki tanesi dolanıyor sözlükte basiretsizce, gözlemliyorum.. ama onların birinin başlığı değil bu, tepki amacı gütmüyor..

kızları 'allaha şükür' çok severim.. gerek arkadaş gerekse sevgili olarak.. sevgili olarak bize farklı bir çeşit sunulmuyor gerçi ama.. daha doğrusu sunuluyor da öyle ince uzun seçeneklerden hoşlanmam.. konu nerelere gidiyor lan toparlamam lazım..

heh kızları severim.. ama bu cinste hakikaten çok sırıtan hal ve durumlar da vardır.. şunu iddia ediyorum bakın, hiçbir (hiçbir) erkek futboldan süper anladığını düşünen kızlardan haz etmez.. çünkü hiçbir kız hakikaten futbolu erkekler kadar sevmez ve konu hakkında iddiasının içini dolduracak kadar bilgisi yoktur.. belki kendine sevgili bulmak için yemeden içmeden antreman izleyen selin denizli'de yanılıyor olabilirim.. o kadar antremanı ben izlesem şu an josep guardiola'nın yerine çekirdek çitliyor olacaktım, sonra da koskoca nou camp'ı şenevler kıraathanesine çevirdim diye de kovulacaktım..

bir de futbol oynanan bir ortama kız girerse, mutlaka kendisi sempatik bir şekilde oyuna dahil olur ''ben de oynıcam hihi'' diye.. hele ki o ortamda biri ona yavşıyorsa ya da yavşıyacaksa, bu durumun üstünde durulmaz ve kız sıkılıncaya kadar suratta aptal bir gülümsemeyle ''hehe hadi merve ya..'' falan denir.. sonra da maça kalındığı yerden devam edilir..

hah işte tam bu noktada benim arzum giriyor devreye.. futbol lan bu! bir spor değil, bir oyun değil, bir muharebe bu! kendine gel kızım.. biz orda kanlı bıçaklı ''ya bırak tamam diil faül tamam diil faül ya al biz de sert oynarız'' gibi blöflerle restlerle adeta bir psikoloji savaşı verelim, en yakınımızla düşman kardeş olalım, sen gel ''hehe bana da öğretsenize yaa dur bak şut çekçem hhuuhu..'' de.. sarsıcam seni bir gün omuzlarından kavrayıp.. ''kendine gel'' dicem.. ''bu gittiğin yol, yol değil.. ne istiyorsun biz sportif gençlerden, meşin yuvarlağa gönül verenlerden.. seni daha çok sevmiyoruz bu şirinliklerle, bırak da maçımızı edek kız..'' dicem..

bana bakın bu başlık altında bir kız açı entry göreyim halı saha turnuvanızı bütün kız tanıdıklarımla basarım (tehdide bak)..
kızların da bu konuda bilgili olabileceğini hazmedemeyen yazar söylemidir.

al lan feminen bir entry girdim işte.. haftaya pazar halı sahayı en az on kızla basmassan adam değilsin olm ... *
aynı duyguları sabri sarıoğlu'nu izlerkende duymanız kaçınılmazdır.
"ay bende şut çekicem heyooo" tarzı şabalaklıkları yapacak kız zaten futboldan anlamıyordur.
çok klişe olacak ama "ofsayta ne gerek var, bırakın gol olsun" diyecek kadar da bilgedir.

halı saha maçına erkeklerle çıkıp dikkat çekme isteğinde değilse erkek gibi oyuna da karşı çıkmayan kızdır zaten.
* * *
güncel Önemli Başlıklar