1. 1.
  (bkz: maç trt de izlenir)
  2 -2 ... bozok baykusu
 2. 2.
  en güzeli sahaya atlayıp kaleye gol olmaktır..
  1 ... vuvuzelan
 3. 3.
  evde televizyonun önünden geçen hanımın sahaya gidip kameranın önünden süpürge ile geçmesi olabilir..
  1 ... abel76
 4. 4.
  dış görünüşleri itibarıyla yabancı oldukları çok belli olan insanlarla maça gitmek TV'ye çıkmanın yollarından biridir. sene 98, biri yaklaşık 2 m boyunda olan ingiliz arkadaşlarımla galatasaray-erzurum maçı için* sami yen eski açığın önünde bilet kuyruğunda bekliyoruz. kamera ekibi gördü bizi, şıp diye damladı. Sonrası malum geyikler, yok efendim avrupa'dan taraftar transfer ettik, GS'yi bütün dünya beğeniyor falan gibi muhabbetler. Akşam mahalleye döndüğümde adımın "maraton abiye" çıktığını öğrenince anlamıştım show tv'deki maraton programına çıktığımı. haa kendim göremedim o ayrı dava.
  1 ... wndrsgnj
 5. 5.
  futbol sahasının üzerinde uçmak. tek gerekli şart uçmak gibi bir yeteneğe sahip olmanız. garanti tv ye çıkarsınız.
  ... erosullah
 6. 6.
  tribünlerden futbolcunun üzerine uçmak. mahkemeye bile çıkabilirsiniz.
  ... erosullah
 7. 7.
  (bkz: Ciplak sahaya atlamak)
  -1 ... cparty
 8. 8.
  sağlam bir pankart hazırlamaktan geçer.
  1 ... ekmek sigara ve seda
 9. 9.
  bireysel olarak televizyona çıkmanın pek bir önemi yoktur. sonuçta birkaç saniyelik olay abartmayalım bu kadar. inönü'deki olaylı b.jimnastik-bursaspor maçında birkaç saniyeliğine çıkmıştım daha doğrusu çıkmışım. bir elimde siyah bir elimde beyaz koltukla deplasman tribününde foto çektiriyordum. kameralar sağolsun yakalamışlar. ailemde beni televizyondan görme şerefine ermişler.
  bu tür olaylarla kameralara oynuyabilirsiniz.
  ama bireysel olarak değil de grup televizyona çıkmak çok daha haz vericidir. bursaspor taraftarı olarak atkı şov yaparken, o karenin içinde olmasamda ne zaman görsem gururlanmış kendimi orada hissetmişimdir. 4-0'lk kupa mağlubiyetinde de sık sık televizyonda boy göstermişizdir ama yandaş medya pek itibar etmemiştir. birkaç saniyeliğine oraya çıkınca ünlü olmuyorsunuz arkadaşlar, magazin haberlerinde size yer ayırmıyorlar. ünlü olma triplerine girmeyin.
  not: beşiktaşlıları gaza getirmek gibi bir amacım yoktur.
  ... bigbadtrip
 10. 10.
  "maç x tv'de izlenir, bizim burada ne işimiz var ?" pankartı açarsanız, biraz çalıntı olur ama kesinlikle gözükürsünüz tv'de.
  ... turkmen61