bugün

Genelleme yapmak doğru olmaz. Zira ben yıllardır fenerbahce nin hiç bir maçını kaçırmam. Kombineler de dahil. Severim. izlerim. Herkese de tavsiye ederim. Evet.
Söz konusu olmayan durum. Yanınızda dut yemiş bülbül gibi oturmaz, sizinle fikir paylaşımında bulunur, maça gelir, pes oynar. Gayet keyifli olurdu.
itici olmayan toplasan 100 kişi çıkmaz.gider babasından duyduğu 3 cümleyi sürekli söyler,fikir belirt desek belirtemez,şöyle düşünün golf bilmeyen adamın ooooo golf= top var deliğe atıyorsunuz filan demesine benziyor.
Not|sevgilim konuşsa itici gelmez ama ehehe.
ulan ortak konuşacak paylaşacak bir şey işte.
ya sen ojeden konuşacaksın, ya o futboldan konuşacak.
ojeden magazinden konuşup kırılacağıma futboldan anlayan kız bulurum daha iyi amk.

ama trabzonsporlu olması, ya da en azından fenerbahçeli olmaması gerekiyor.
“Futbol erkeklerle özdeşleşmiş bir spor dalıdır.” Gerisini okumadım bile.

Kime göre?
"siz hiç futbol konuşan kızları yatakta görmediniz galiba ama iticiliği falan yok bu işin gençler. gerçekten farklılar." yazan utanmaz nerede? sildi mi entry'sini?
Ağda yaptıran ve hâlâ ısrarla futbol konuşan kadınların iticiliğinden dem vuran erkeklerin yaşadığı bir yüzyıla denk gelmek bizim şanssızlığımız olsa gerek.
Belki de tamamen (bkz: coğrafya kaderdir) meselesi.
Onlarda size bayilmiyorlar zaten boylece sorun kalmiyor.
bazılarına çekici gelendir. bazısıyım.
Holigan olmadığı sürece itici değildir.
Yoktur boyle bir iticilik.
Allah çarpar lan yapmayın. Yazacağım isimler futbol konuşsun diye ruhunuzu teslim edersiniz.

(bkz: burcu esmersoy)
(bkz: dilara gönder)
(bkz: simge fıstıkoğlu)
Hayattan soğutan iticiliktir.

Bi de tivıtır'da; fenere ne çahtıkk, van persi ne goydu be heheyt, yazmaları yok mu beni benden alır seni sana bırakmaz.

iki kızla bara gidip zorla Beşiktaş maçı izlettirilmiş adamım. Son dakkalarda heycandan bıyıklarıyla oynuyolardı. O manzaranın 3 ay geçti hâlâ kendime gelemedim.
kıza göre değişen durumdur.

erkeklerin ilgisini çekmek için bilgisi olmadığı halde futbol konuşan kız iticidir ancak gerçekten futbola ilgi duyan ve konuşacak kadar bilgisi olan kızın futbol konuşması bırakın iticiliği insanın hoşuna bile gider *
erkekle bile konuşmaktan haz almadığım bu muhabbeti bir kızdan duymak daha da vahim olur kanaatindeyim. fevkaladenin fecaati.
Hiçbir alanda ve hiçbir yerde olmayan iticiliktir.