bugün

siyaset konuşan kızlara göre daha bi ilginç olan insanlardır. ne de olsa ülkede nazlı ılıcak var ama bayan erman toroğlu nu henüz göremedik. ama birçok kez kulak miasfiri olduğuma göre muhabbet genelde şu eksende dönüyor;

- ya hakan balta süpper bi oyuncu yaa.( sorsam mevkiini bilir mi acep)
- ay yok ya bence volkan daha iyi ( hakan balta vs volkan. başlık açsam yazarlığım silinir)
- evet ya o da süper ama hakan daha iyi
- ya volkan ı cimbom a alsak demi ne güzel olur?
- evet yaa düşünsene volkan, arda hakan balta, emre aşık ay ne güzel olur yaa
yakışıklı futbolcuların*, kızların futbol gibi güzel bir spora ilgi duymayasını sağlamasıyla, futbolla haşır neşir olmaya başlamış kızlardır. futboldan bir erkek kadar anlamazlar, ama az buçuk anlayabilir, ofsaytın ne olduğunu kavrayabilirler. kazanmanın ve kaybetmenin futboldaki güzel hazzını tatmış kızlardır.

* (bkz: fredrik ljungberg)
* (bkz: michael ballack)
* (bkz: alan smith)
* (bkz: steven gerrard)
boş konuşan kızlardır erkeğine yaranmak için taklalar atan kızdır. *
futbolun mantığını kavramış ve futbolu sevmiş kızlardır. takımlarını özellikle futbolcular için değil, sadece sevdikleri için, sarı-kırmızı için, arma için, forma için takip etmektedirler. tabi futbolcular için izliyorlarsa da, bunun da bir anlamı vardır. metin oktay, gheorghe hagi, arda turan, gibi.
paris hilton'u konuşan kızlardan daha muhabbet edilesi kızlardır.
bu konuda önyargılı olunmaması gereken, benim gibi bazı bayan arkadaşlarında severek yaptığı ve izlediği spor türü.
pozisyonlar hakkında zaman zaman iyi tespitler yapabilen kızlardır.

spiker: ancak bayrak havada bayrak havada
kızımız: ya nası ya bi dakka. gol ya işte
s: ofsayt bayrağı havada.
k: hayır onu demiyorum, gol attı ya servet işte?
s: hakem golü iptal etti.
k: 2-2 banane olmaz öyle şey
s: evet.
k: gol atarsanız biz de onu saymayız ona göre.
s: ...
(bkz: futbol içeren başlıklardan rahatsız olmak)
daha sevimli oldukları anlar.
evde iki erkek varsa ve kumanda hakimiyeti babadaysa küçüklükten beri futbol maçlarını, maç yorumlarını izliyorsa, artık alışkanlıkla sevgiye dönüşmüşse ofsaytı da bilir mevkiileri de bilir. fbli olmasına rağmen gs maçlarını da izler haftada iki saat. kim mi bu benim ben. futbol konuşmakla da kalmaz futbolu bilir.
futbolu "22 kişinin bir topun peşinden koşması" sanmayan kızlardır , ve benim de dahil olduğum gruptur.
Kimsenin futbolla ilgilenmediği bir evde bu kutsal görevi yerine getirir. futbolu konuşmakla kalmaz bilir. La liga takip eder, takım kadrolarını ezbere sayar. Futbol seven kızdır kısaca.
http://9gag.com/gag/aAYV2AE?ref=fbp
voleybol konuşan erkeklerle inanılmaz uyumlu bir çift oluştururlar.
çoğu erkeği şaşırtan kızlardır. andrea pirlo deyince , catenaccio deyince şaşırır bu erkekler. onlara göre futbol erkek zekasının alanıdır. çok dar düşünür bu tip erkekler. forması ile sokakta bir kız görünce akıllarından , ' kesin sevgilisinin takımıdır , ondan giyodur ' düşünceleri geçer. maç yorumu , maç özeti izleyen kızları duyunca afallar bunlar.
zamanla itici olabiliyor. güzelse istediği gibi saçmalayabilir ama.
galatasaray lehine konuşmadığı sürece susması gereken kızlardır. tiksindirici oluyorsunuz çünkü kanatlı takım tutup fanatikçe konuştuğunuz zaman.
gideri varsa yağlı güreş bile konuşsa olur.