bugün

kız arkadaşlarına kendini kabul ettirememiş,çareyi erkeklerle arkadaşlık kurmakta bulmuş kız modelidir.bunu yapacağı en iyi yolun da erkeklerin en çok ilgilendiği alanlara girmek olduğunu düşünmektedir bu vesileyle futbola merak salmıştır kızımız.gider araştırır hangi takımda kim oynuyo.futbol terimlerini öğrenir (bkz: ofsayt)
ertesi gün hazırdır artık futbol muhabbetine,futbol izleme aşamasına hazırdır artık erkeklerle.
sonuç 1:erkekler,yaptığı saçmalıktan ötürü kendisine söverek kızımızla irtibatı keserler ve kızımız yine yalnız kalır.
sonuç 2:kızımız muhabbeti kıvırmış,ofsaytın ne olduğunu açıklatmak zorunda kalmamış ve erkeklerce benimsenmiştir.artık yalnız değildir planı tutmuş ve arkadaşları olmuştur nihayetinde.
futbol izlerken şu sorusuna cevap verdiğim bir kız oldu. ilk yarının sonlarına doğru, o kadar geldik hani, izlemiş..

-ortadaki yeşil formalı futbolcu ne yapıyooo...o hangi takımdan?
*
candır can. Hele bir de pozisyon icabı hafif argosu varsa tadından yenmez.
eğer bu işi içten yapıyorsa sevdicek olmaya adaydır. candır .
sürekli facebook'ta futbol ile alakalı şeyler paylaşan kızdır. futbolun mucidi gibi havalara bürünüyor falan. canımı sıkmaya başladı.
twitter'da takımının taraftarını arkasına alıp fenomen olmaya çalışan kızdır. (bkz: lube ayar) * *
erkeklere neden ilginç geldiğini anlayamdığım durum. evet bazı kızlar gerçekten sizin gibi futbol maçlarını izler, stada gider, bağırır, tezahürat yapar, ofsaytın ne olduğunu bilir, futbol tartışmalarına dalar. gerçektir yani ben kendimden biliyorum.
sevgilisi seviyor diye katlanan, ayaklarının her gol sonrası çiğnenmesini sineye çeken harika sevgilidir. bulan bir daha bırakmamalıdır. şahsen ben böyle yapmayı planlıyorum.
holiganizme varan boyutlara ulaşmadığı takdirde gayet normaldir. Sırf erkeklere yaranmak için maç izlerken kendinden geçen ve küfür dağracığını pazara çıkaranlar türlerinin gayet tabi son örneklerindendir.
her erkeğin hayalindeki kızdır. (bkz: dişikartallar)
itici olan kızdır.
diğer kızlarla pek muhabbet kuramayan kızdır. ya hem futbol izliyor hem güzel diye üstüne çok gelinmiştir ve yalnızdır, yada çirkin olup da futbol izlediği için maskülen bir havası vardır ve o yüzden yalnızdır. yalnızdır ama yani.
futbol izleyen erkek kadar normal olandır.

fakat futbol izliyor olmasını bir maharet zannetmesi ya da futbolu çok ucuz bir spor gibi diline dolaması anormaldir.
En az bir erkek kadar takım ve genel futbol bilgisi olan ve aynı zamanda taraftar derneği yönetiminde olan kızdır kısacası candır.
ofsayt ne sorusuna aldığı cevaplar ile asla tatmin olamamış insan tipidir.
sohbetinizin hiç bitmeyeceği, konuşurken konu aramak zorunda kalmayacağız kızdır.
her eve lazım yani. bırakın 2006 dünya kupasını kimin aldığını, final maçında zidane'ın materazzi'ye niçin kafa attığını dahi bilir.
güncel Önemli Başlıklar