bugün

bir ihtimal var olabilecek yakınlıktır.

oda şöyle sorulup ve yakınlık derecelerine yakınlaşarak tartışılabilir!,

işte şimdi yine soruyorum madem öyleyse, nasıl olur ki bir erkek 22 hatta hakemlerle birlikte haydi diyelim 3 de onları koyun işin içine etti mi sana 25 erkek sahada ve yarı çıplak şekildeyken nasıl onları izleyebilir ki!, yav hiç mi canı sıkılmaz yahu hiç mi bıkmaz futboldan!

öyle değil mi ama haksız mıyım birader ya!, sen ahaahha hay aksi ya gülesim tuttu pardon, sen nasıl izliyorsun ya abi o adamları ya harbiden ne mide ne genişlik varmış sizde arkadaş ya, ya senelerdir milleti yiyorsunuz yok spor spor diye ama ne ayak bu aslı astarı ya bu işin bırakın şimdi vallahi öyle demeyi de gerçeği konuşun gerçeği!,

ben diyeyim usta siz demezseniz o vakit, resmen işte kusura bakmayın da hafiften incelikten meydana gelen bir durumda olduğunuzdan işte yalan mı ya alla alla!, e abi 90 dakika erkek izlemek neyin nesi o zaman topu kaleye sokaysa görülmek istenen o zaman maçın zaten özetlerini aç izle öyle ya!, ahahah. neyse ya hayırlısı ama yakınlık var gibi ya biraz sanki bilemedim bak şimdi ahahhaha.
yoktur. zira futbol özünde erkek oyunudur.
böyle görüşe sahip olanlar kadın voleybol takımını izlerkende abaza derler size, bik bik.
edit: (bkz: forma giymiş sporcuyu yarı çıplak olarak görmek)
christian karembeu' nun eşini hatırlamanın bile tek başına çürüteceği iddia.

(bkz: adriana sklenarikova)
vur olum taşaklarını yerim.
At olum şeyini öpeyim at.

Hadi oğlum kaldır götünü gibi sözler nedeniyle dışarıdan bakanlar tarafından zannedilen durumdur.
bir maçta futbolcuya ana avrat söverek. böyle bir yakınlıkları olmadığını ıspat etmişlerdir.

(bkz: gene geldi başlığını siktiğim)
ingiltere premier ligindeki futbolcuların yarısı gay olduğuna göre futbol seven erkeklerinde gay olma olasılıkları yüksektir. işte sadece bu yüzüyle bile futboldan soğuyabiliriz. evet.
Bu sözlüğün gaylerle alıp veremediği ne anlamıyorum. Otuz bir çeken erkeğin gayliğe yakınlığı, şunu yapan erkeğin gayliğe yakınlığı.

Voleybol izleseler kızların bacaklarını dikizliyorlar sapık dersiniz. futbolcu izleyince gay oluyor, napalım suudi arabistan'da çarşaflılar ve eşofmanlılar ligleri varsa onları mı izleyelim?
güncel Önemli Başlıklar