bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ezeli rakipleri yıllarca birbirine düşürmekle amaçlanmıştır. Sonucunda kaç kişi öldü, yaralandı. Kaç ana evladını kaybetti. Kaç evlat yetim. Kaldı. Bir terördür adeta.
  -1 ... forever galatasaray
 2. 2.
  bugün baya baya içinde olduğum durum. önümü alamıyoruz. şu andan itibaren kendimi durduruyorum.
  1 ... cinemascope
 3. 3.
  futbolun renklerini karartan, keyifli bir sporu çatışmaya dönüştürendir. bu sevimsiz faaliyetten ötürü insanın içinden futbol konuşmak gelmez. öz eleştiriyi yok eder, insanları birbirine küstürür, bağları zayıflatır. yanlıştır.
  ... legend of the stranger
 4. 4.
  bir futbol takımına duyulan sevginin diğer takımlara karşı nefrete dönüşmesi durumudur. karşı takımlara beslenen nefret taraftarların kendi aralarında çatışmasına sebep oluyor, sonra gelsin ölümler. futboldaki taraftarlar arası nefretin ucu sadece kendilerine dokunsa keşke dünya biraz pislikten arınır belki ama maalesef kadın üzerinden tartışmalar, kadını ve evli çiftlerin aldığı ünvanları aşağılama, cinsiyetçi küfürler, ırkçılık, hayvana hakaret ve bunun sonu ufacık bir bebeğin ırzına kadar gidebiliyor. ''tribün sevdası'' adı altında milletin anasına, bacısına, eşine, kızına saydırmaya bayılan tiplerin tecavüzü ve şiddeti meşrulaştırmaya çalışması ve buna kadınların da destek olması ironik bir durum ve bu nefreti takımlarına ''karı, koca'' gibi benzetmelerle yansıtmaları bu durumun beyin gerektirmediğini de gösteriyor. sonuç olarak leş bir durum, uygulayanı daha da leş.
  45 ... arabeskkadin