bugün

saçma bir şekilde, karma kaygısı güden yazardır. oysa asıl sebep şu olmalıdır belki de; futbol hakkında herkesin zaten az çok bir bilgiye sahip olması ve bu yazılanların diğerleri tarafından tolere edilebilir bir bilgi ya da düşünce olarak görülmemesi.
Top deyince Ramazan topu anlayan yazardır.
Örnek : Joe satriani
ucurulmasi gereken kisidir. ulan bilmiyosan bile gir iki cizittir. hala var mi boyle yazarlar merak ediyorum, gercek ilginc.
bayan olması kuvvetle muhtemeldir.
futbol takımı denilince aklına nevresim takımı gelen yazardır.
sadece sabri sarıoğlu ve onun hayat felsefesi hakkında entryler girmekle yetininen yazardır.
ilgi alanına futbol girmiyordur.ya da bayandır.
(bkz: buyrun benim)

hayatta hiç işim olmadı top la,
top severler ilgilensin futbolla...*
ben bile girdiğime göre, sözlükte olmayan yazardır.
kendince ifrit getirmiş yazardır ve kendince haklıdır.
karmasının, gökyüzünde gezindiğini düşündüğüm yazar.
futbola hiç ilgi duymayan yazardır.
östrojen hormonu yüksek seviyede olan yazardır.
futboldan bahsetmeyi veya bahsedilmesini sevmeyen yazardır.
futbol kelmesinin türkçe olmadığını, aslında ingilizce (football) dan türkçeye uyarlanmış olduğunu ayak topu anlamına da geldiğini bilen ve bu oyundan nefret eden yazar.
ihtimalle futbolla ilgilenmeyen yazardır ki futbol sevmemek, futbol konuşmamak vb. konularına entry girerek aslında tanıma uygun olanın hiç olmadığını (!) gösterir kanımca.
(bkz: yokum diyor)
entry girmediği yer uludağ sözlük'se saygı duyduğum adamdır ya da madamdır bilemem. futbolla alakalı başlıklarda yazan tiplerin istisnasız en az %90'ının işsiz güçsüz salaklardan ibaret olduğu düşünülürse çok haksız değildir bu arkadaş. ne muhatap olsun elin angutuyla.
-futbol hakkında entry girmeyen bir yazar olarak sözlüğün futbol konusunda duruşunu nasıl buluyorsunuz?
+bulaşıkları durulayıp öyle cevap versem iyi olacak. Deterjan üstünde kurumasın... Sonra durulaması zaman alıyor.
güncel Önemli Başlıklar