1. 1.
    furkan bölükbaşı
    19 -4 ... op dr zeki bilgilisoy
  2. 2.
    Ekşi'de takip ettiğim nadir yazarlardandi. Şisman ve cirkin eksici imajini bozan bir tipe sahipmiş, bu adami dhkp-c yuvası olan bir yerde ifsa etmek cinayete istirak etmektir. Atatürke hakaret içeren bir entrysi yok. özgürlük özgürluk diye bağırip atatürk'ü eleştirmenin yasak olduğu bir ülkeyiz 21.yy'da abraham lincoln'e hakaret etti diye bir amerikali tutuklansa dünya götüyle güler.
    24 -60 ... anankim skywalker
  3. 3.
    ekşi sözlükte ifşa edilen vatan haini, atatürk düşmanı boş beleş bir tip. bir baktım da baya alay ediyorlar. ifşa edildiği postlar 50 bin civarı görülme alıyor. bundan sonraki hayatına rahat edemeden devam edecek büyük ihtimalle. salağa cidden yakışıklı diyenler var ayrıca, tam bir ezik piç tipi var.
    24 -17 ... t i b b
  4. 4.
    Atatürk’e hakaret edenleri içeri almazlar bence. Hükümete hakaret edenler alınır ama.
    8 -2 ... bir deniz hikayesi
  5. 5.
    Ulu önderimiz.
    2 -13 ... fah yu bices
  6. 6.
    Mahkemeler ne yapar bilinmez ama bu cumhuriyetin sadık çocuklarından birine illa ki denk gelecektir geldiği zaman da öyle sanal ortamda atıp tutmak nasıl oluyormuş öğrenir artık. Ayrıca adam atatürk ve cumhuriyet düşmanı olmasının yanında bir de fetöcü ki asıl hayatını sikecek konu da bu galiba. Kendisi ile ilgili olarak savcılık, bimer ve isyeri olan marmara üniversitesine gerekli başvurular yapıldı çoktan.

Cehenneme hosgeldin furkancım!
    13 -11 ... tasaklara ufleyen adam
  7. 7.
    insanların genel hassasiyetleri üzerine yapılan trollemelerin ne kadar ağır sonuçları olabileceğine dair bir ibret vesikası.

Sen de oturup 500t'ye dair 80'lerde çocuk olmaya dair entryler girseydin kardeşim. Ne geçti eline? Sosyal hayatını sikip attın bak şimdi!
    5 -3 ... centurion
  8. 8.
    meydanlarda birilerine zorba diyen, zorbaların eline düşmüş başka bir zorba.
    1 ... usop kun
  9. 9.
    yok ben zaten ifşa olmak istiyordum ayaklarına yatan,ancak dün akşamdan beri götü üç buçuk atan ekşi trolü. klavye arkası maceraları bitti umarım sonu hayırsız olur.
    9 -4 ... tactical12cal
  10. 10.
    Göte gelmiştir.
    4 -3 ... sonumb