1. 1.
  Baskıcı, faşist, antidemokratik ve tek tip insan isteyen zihniyettir.

  Kürt sorununu da bu baskıcı zihniyet üretmiştir.

  Herkes aynı düşünmek zorunda değil, bu vesile ile yoğun baskı altında olan Furkan kardeşimize demokrasi adına şahsen destek veriyorum, dik dur, bu kemalik şoparlara karşı dik dur eğilme.
  5 -15 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  (bkz: yallah ekşiye)
  1 -5 ... bir basur mor menekse
 3. 3.
  O zihniyet ne güzel zihniyettir olum adamın kurduğu laik cumhuriyette bunun nimetlerinden faydalanacaksın bir elin yağda bir elin balda, sonra atatürk rerörö.
  5 -1 ... shizi
 4. 4.
  tek tip insan değil istediğimiz orospu çocuğu,vatan hayini,yediği kaba sıçan,terörist olmasın yeter bize.
  derviş dervişi mekkede,trol trolü sözlükde bulurmuş siktirin gidin aynı yatakda yatın.
  5 -3 ... tactical12cal
 5. 5.
  15 yaşındaki kızla ilişki yaşadığını iddia edecek pedofili olduğunu söyleceksin sonra vay efendim linç ediliyormuş. Beter olsun ibnenin evladı.
  5 ... eon blue apocalypse
 6. 6.
  Şu an ülkede yaşadığımız pek çok sorunun sebebi olan baskıcı zihniyettir.
  ... 25 eylul 2017
 7. 6.
  Valla dua etsin sanal linç yapiyoruz hele bir de gerçek hayatta karşımiza çıkacak da o lafları diyecek hemi? Ağzıyla burnunun yeri değişir o piçin.
  ... tasaklara ufleyen adam
 8. 7.
  sonuna kadar haklıdır. gidip adamın ağzını yüzünü kırıyor değiller ya! arkadaş sen ülkenin ulu önder'i ve başkomutanı mustafa kemal atatürk hakkında, "pedofil diyorlar, bilemiyorum yani," diyemezsin. "böyle kaynak var diyen demiş ben de inandım, bilemiyorum yani," diyemezsin. daha bir sürü hakareti var kendisinin. bak eleştirilerine bir şey demiyorum, isterse, "atatürk kurtuluş savaşı'nı aslında kazanmamıştır," diyebilir sikimde değil - tarih kitaplarında, bırak türkiye'yi dünya tarih kitaplarında olan bir şeyi sen bir geri zekâlı gibi inkâr etsen ne oluuuuuur, etmesen ne olur?! ama hakaretleri başka!
  1 ... taciturnn