bugün

Vay a kü.

Bu ülkede ehliyetsiz ve sarhoşken aşırı hızlı polis otosuna çarpıp içindeki polisi öldürsen o aralıkta ceza ile yargılanmıyorsun.
Son zamanlarda duyulan en şahane istektir.

Nezaketi, görgüyü hayat öğretemediyse, kanunlar öğretecektir elbette.
Hem de seve seve!

Koğuş ağalarına da o atarı yapsana teyze, bişey denicez! Ehehehe..
Yok daha memeler. Evet kadın hakaret etmiştir. Ama istenen ceza az olmuş. Tez idamı geri getirip kadını asın.(!)
10 gün bile olsa mutlu olurdum, yeter ki para cezasına çevrilmesin, böyle insanlıktan ders alamamış tipler, her şeyi parayla halledemeyeceklerini öğrenmiş olurlar.
Valla böyle bir şey olursa çok sevindirik olurum . Bu tip insanların toplumdan ayıklanması gerekiyor. Artık yargımız emsal kararlar almalı. isteyen istediğine küfür ve hakaret edememeli . Param var ben kralımcıların sonu gelmeli.
bu olay kameraya alınmasa aynı ceza verilecek miydi acaba?
2 gün de olsa içeride kalsın yeter.
bu ülkede doktor öldürenlere bu kadar ceza istemiyor savcılar. olmayan adaletine soktuğumun ülkesi.
bilseydim çiğdem alıp mahkemeye giderdim süper bi sahne olmuştur.
Beter olsun embesil, sonuna kadar hakermistir efendim.
Eski bir kabin memuru olarak bu ve bunun gibilerden cok gordum malesef.
fetöcü bülent arınç'ın 18 bin tl maaşla tekrar işe alındığı ülkede herkes her miktarda ceza yiyebilir, çünkü hukuk yok ülkede.
Ne kadar kalite olgusudan bihaber insan varmış.

Kadına istenilen ceza azmış veya çokmuş tartışması yaparken yaklaşım tarzınıza bakılarak, etik değerler zeka ile orantılı geliştiği sonucunun doğruluğuna şahit olunmaktadır.

Konuyu daha basit bir örnekleme ile anlatan şu sözü "açma kutuyu, söyletme kötüyü" diyor diğer ve susuyorum.