bugün

maarifet aramak değil bulmaktır funda. lütfen doğru zamanda doğru mekanda doğru şeyi ara diye tavsiyede bulunulabilir fundaya.
en güzel şarkısı roman olan,sesi güzel,sadece iş yapan insan.
kendisi hakkında din değiştirdi gibi çıkan haberlere "hayır din değiştirmedim" diyerek son noktayı koymuş güzel sesli ve yüzlü sanatçı.
roman ve haberin varmı parçalarını fazlaca sevdiğim güzel sesli bağyan.
Son dans adlı albümüyle sevenlerini sevindiren bayan vokal.* *.
---son dans---
01-Karartma Günleri
02-Benim için üzülme
03-karaya vuran gemiler
04-dua
05-savur
06-gurbet kuşu
07-skandal
08-bu sabah güneş doğmuyor
09-camdan kalp
10-yasak elma
11-beni benle böyle
12-son dans
turkiyede kaliteli ses diye sorulunca verilecek en doğru cevap olsa gerek.!
sesi büyülüdür, insanı mest eder. en çirkin şarkıya bile öyle bir can verir ki tadından yenmez.

alagül

kaldırımlar

roman

arapsaçı
bergenin benim için üzülme şarkısını süper yorumlamış popçu.
değişik bir soluktur pop müzikde.
'guzel' bir sese sahip iyi yorumcu..
son albümü olan Son dans ile beklenen çıkışı yapamayan önceki albümlerindan daha vasat albüm ile bu yılı geçirip bir an önce daha güzel bir albümle aramıza dönmesini beklediğimiz bayan vokal.
yıllar once bergenin seslendirdigi ''benim icin uzukme sarkısı cok iyi yorumlamıstır.
son dönemlerin en popüler ve popüler olmayı hak eden pop sanatçısı. son dans isimli albümüyle müzik piyasasının altını üstüne getirmeyi yine başarmıştır. hele o hırsız polis dizisindeki kelepçeliyim ben sana şarkısı yok mu.
kendisini çok yakından görme ve muhteşem sesini dinleme fırsatını bulduğum, eğitilmiş bir sesi olan hoş bayan. bir çok sanatçı diye geçinen şahısların albümlerine nazaran albümündeki parçaların tamamına yakını muhteşem olan sanatçı.
karartma günleri ve benim için üzülme,evet bu iki şarkıyı dinlemekten cd bozuldu.Muhteşem bir ses,muhteşem bir yorum daha ne olsun.
sezen aksu'nun tek varisi.
ben bir gurbet kusu senden uzak surgunde sen bır sevda sucu baskasının gonlunde unutmanın tek caresı zaman denen ılacmıs bu nasıl bır careymıste bır bana yaramamıs...
süper yorum gücü ve inanılmaz sesiyle yerine asla bi tane daha gelmeyecek olanlardandır.
camdan kalp şarkısı mutlaka dinlenmelidir.
sesi yürekleri titreten diva.
aşık olduğu kadını başkası ile gören kişinin benim için üzülme parçasını dinlediği şarkıcı

(bkz: benim için üzülme)
ses kalitesi reddedilemez hatun. son zamanlarda müzik kanallarında göğüs dekolteli klibi dönmekte.
türkiyenin en kaliteli seslerinden biri olup,ayrıca birçok eller havaya modeli şarkıcılara örnek olması gereken kişidir, (görün bee artık sanat nasıl yapılır)karaya vuran gemiler ve camdan kalp gibi şarkıları insani dağıtır mahveder.
Biri Bursa da diğeri Bodrum-Güllük te kendisini 2 konserinde bulundum ve emin olun ki konserde kendisinin sesi daha iyi ve daha tok seven insan kesinlikle canlı performansını dinlemeli tok berrak etkileyici bir ses...Hele bir de konuk sanatçı Kıraç sa hoş zamanlar geçirtir.
ermeni menaceriyle evlendiği için esefle kınamak suretiyle en bi' yüzeysel bi ' milliyetçilik gösterisi ifa ediyorken, popüler müziğin en iyisi olduğuna kani olduğumu da belirterekten...
şarkı söylemeyi bağırmak sanan, yine de sevdiren şarkıcı.
güncel Önemli Başlıklar