bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bazen en güzel bazen en kötü rüyalarımızdır. 1920x1080 çözünürlüktedirler. başkalarını bilmiyorum ama genelde bende öğlenleyin 2 saat kestirdikten sonra akşam 1 de yattığım ve uykumun çok olmadığı zamanlarda, vücudumu ve kafamı,ince ayarlar yaparak(örneğin;kafamı sağa koysam hd rüya görmüyorum, ama sola koysam ve kafamı aşağı doğru getirsem(uydu anteni gibi) ve rahatsız da olsam sırf hd rüya görmek için o şekilde uyuyorum). bu rüyalar aksiyon,şiddet,korku,fantastik,sevgi v.b ögeleri içerir genelde. rüya bitmeden uyanırsak birkaç saniyeliğine rüyadaki sesler gelmeye devam eder. favori hd rüyalarım çocukluktan beri sevdiğim zombi saldırıları ve kıyamet rüyalarıdır. onu bunu farklı şekillerde kesip sayıları fazla olduğunda hızlıca koşmak paha biçilemez.(adrenalin patlaması iyidir) hem insan da öldürmüyorum rüyada. (nefsi müdafaya girer zaten onlar bana saldırıyor). diğer favori rüyam ise hoşlandığım kişiyle beraber vakit geçirdiğim rüyalardır. (güne 3-0 önde başlarsınız bu rüyalarda). geçen gün 2 favori rüyamı birden gördüm günüm 2 kat iyi geçti. (hoşlandığım kızla beraber zombi öldürüyorduk.) iyi vakit geçirip huzurlu uyanmak için full hd rüyalar güzeldir.

edit: siz de full hd ilginç rüyalarınızı anlatın.
    2 ... frizbi123
  2. 2.
    16x af ve 8x aa açılmış rüyalardır.

motion blur ile efektlenmiş, nvidia 3d surround desteği ile rüyalanılmıştır.
    ... opus magnum
  3. 3.
    benim bağlantı yavaş olduğundan takıla takıla izliyorum.
    ... kurupilav