1. 1.
    Ali babacan olayı ile ortaya daha ayan beyan çıkmış durumdur. 17 yıldır akp seçmenine hertürlü hakareti yapanlar bugün akp ile kendine siyaset sahnesinde yer bulmuş bir kişi üzerinden akp seçmenine güzellemeler yapıyor.

Tek akıllı siz değilsiniz.

Hepinizin bir hesabı var, seçmenin de var. Bekleyin ve görün.
    2 -6 ... gogocu
  2. 2.
    Yiyin birbirinizi derken sizin birbirinize ihtiyacınız olduğundan bahsedilmiştir siz yanlış anlamışsınız olayı.
    4 -1 ... flat head
  3. 3.
    ------ spoiler------

yiyin birbirinizi derken sizin birbirinize ihtiyacınız olduğundan bahsedilmiştir siz yanlış anlamışsınız olayı.

------spoiler------

Biz birbirimizi yemedikçe size gün yüzü yok yani.

Ne kadar ibretlik.

Hem sizin hem de bizim açımızdan.
    ... gogocu
  4. 4.
    ben de o yüzden derim hep bırakın türk milletine hakaret edenler etmeye devam etsinler diye .

bu açığı bile göremeyecek kadar gaflette olanlar var aramızda .

halbuki gerçek türk kendi milletine hakaret etmez de edemez de damarların da asil kan akar çünkü !

bırakın gavur bozması gavur sızdırması olduklarını basiretsizlikleri kin ve öfkeleri ifşa etsin .

hatta destek olalım daha fazlasını da yapsınlar bu derece diyorum sana .

herkesi kendimiz gibi bilmek iyi niyetimizden kaybetmemize yol açtı !

ancak seni yok etmek isteyeni kendin gibi bildiğin zaman işte an itibari ile yaşanan sıkıntılar ve önü kesilmez ise daha büyük sıkıntılar doğacaktır .

chp li yi kendin gibi bilme cahilliklerine razı olunur eğitirsin ancak art niyet sıkıntı olur oluyor işte .

ülkenin kalkınması için atılan adımlarada engel olur bunlar diyecekken zaten bunun onların düsturu olduklarını görürsün .

onu yapalım istemezük bunu yapalım istemezük demeleri mesela !

isteselerde istemeselerde yapacaz .

onların keyfini düşünecek vakti yok bu ülkenin çünkü o kansızlar sayesinde 100 sene geriden gidiyoruz .

darbeler muhtıralar çatışmalar dökülen kanlar faili meçhuller bunların gavurlara özenip getirdikleri sistemden sonra olmadı mı !

o sistemin adına ben çökertme sistemi diyorum .

savaşla ele geçiremiyorsan içerden çökertme sersemletme uyuşturma aptallaştırma yöntemlerini uyguladılar ve kısmen başarılı da oldular .

kısmen diyorum çünkü gördüğünüz gibi hala bu yerine göre müslüman yerine göre kafir takılan gavur sızmaları ve bunların kandırdıkları içimizde ki gafillerle uğraşıyoruz .

yani şu anda ben bu yazıyı bu sebeble yazıyorum .

yoksa biz bilmiyormuyuz ceviz üstünde fındık kırmasını mangal yapmasını ne halleri varsa görsünler demesini ! bana dokunmayan yılan bin yaşasın demesini .

burdan kardeşlerime sesleniyorum ak partiye oy verip vermemek önemli değil hatta verme de önemli olan şunu anlamak chp ye oy verilmemesi gerekiyor anlatabildim mi !

buna vermiyorsan ötekine hiç vermemen gerekiyor olay bu ! kaldı ki ak parti yaptıklarıyla yapacaklarıyla zaten 20 senelik bir referansı var . kimsenin yıkamasına yağlamasına gerek yok !
    4 -1 ... tiamat
  5. 5.
    Halen görevdeki tarım bakanının milletin yarısına ADiLER demesi gibi mi?
    2 ... detaysever
  6. 6.
    tek ata lıların sonu yakındır inşaallah .

varya hani o tek atalılar .

dışarıdan sızma tek atalılar .

100 senelik çakma türkler var ya hani .

halbuki gerçek türklerin şanlı tarihini bilmeyen yoktur şu sefil dünya da !

osmanlı ecdadımızın düşmanı olan bizansın taharetsiz gtünü yalayan 100 senelik çakma türkler var ya hani !

onlar gibi giyinen zamanın da ingiliz şapkasıyla gezen kefere aşıkları var ya hani .

heh işte onları sonu yakındır inşaallah .

100 senelik tek atalı çakma türk gelmiş 100 lerce senelik türklere türklük öğretiyor .

bre geri zekalı sen kimsin ki yüzlerce yıldan beri damarlarında asil türk kanı akan türke türklük dersi veriyorsun salak herif !

var ya hani o tek atalı türkler gavur bozması gavur sızdırması çakma türkler .

türk ün bkun dumanı bile olamayacaklar varya hani !

madamlar mösyöler gibi yaşayanlar hani .
    ... tiamat