1. .
  klavyedeki harf atlama sorununu bios update ile aştıktan sonra dünyanın en iyi notebooku olmustur nezdimde. tabi 2 yıl öncesi için konuşuyorum. küfretmeyin yazıktır gunahtır.
  ... yozishanko
 2. .
  öncelikle tam adı fujitsu siemens amilio pro v 2045 olan bilgisayardır.

  analiz edilmesi gereken bir bilgisayar. hatta bir çok bilgisayar mühendisliği derslerinde gösterilip de "bakın genç arkadaşlar. sakın böyle boktan bir bilgisayar işine girmeyin, yaparsanız vereceğiniz teknik desteği de sağlayamayıp firmanızı rezil edersiniz" şeklinde anlatılması, bir denek olarak gösterilmesi gerekir.

  nedir peki sorunları. klavyede harf atlama hatası vardır. bir notebook için en boktan durumdur. bir sözlük yazarı içinse boktandan da öte bir durumdur. yazdığınız entrylerde "x kşisnin geldği yre verileblece isimdr" gibi durumlarla karşılaşır entrylerinizi edit manyağı hale getirirsiniz.

  kara mizahlık yanı ise bios update. ulan yaptığın bilgisayarın bios unda hata var. klavyesinde tuşlar basmıyor. bu nasıl bir hatadır. bu hata için nasıl bu kadar insanlara eziyet edersin. 2 mb lık bir dosya. sitende bu yazılımsal desteği neden sağlamazsın? ulan word de ödevimi düzeltmekten konsantre olamıyordum işime. ta ki 10 dakika öncesine kadar.* "ya abi bunun klavyesi çalışmıyor iyi" diyenlere de "ya ısındı mı öyle oluyo. çok oyun oynamıcaksın" diye sıkıp da rezil olmamaya çalışıyordum. beni bu hale siz getirdiniz japon-alman kırması deyyuslar.

  ısınıyor mu dedik. ısınmak? hayır. bu bilgisayar açıldıktan 20 dakika sonra bir magma oluyor. evet magma. dünyanın merkezindeki erimiş metaller gibi. parmaklarınız tuşlara bastığı zaman yanıyor. elinizi klavyeye koyunca resmen acı çekiyorsunuz. hele bir de yaz ayı ise winamp + microsoft office yazılımlar 54 C lik cpu sıcaklığını getiriyor. bu sadece CPU. cpu yu soğutan fan onu az biraz soğutup dengede tutuyor ama bilgisayarınızın dışının magma haline gelmesine engel olamıyor. gözyaşlarınız akıyor klavyenin üzerine sıkıntıdan. anında buharlaşıveriyor.

  bir diğer sorun ise ekran kartı sürücüsü. ati radeon mobility x 300 kullanıyorsunuz. laptop için on board olmayan en boktan kart. yine de medieval 2 total war oynatacak kadar da iyi. ancak ne hikmetse ati nin sitesindeki driver lar uygulanmıyor. "ulan oyun oynucam hata veriyo! 1 senedir driver ı güncelleştirmemişiz zaten." diyorsunuz. çare yok. site site gez. alanlara sor. çözüm bulursan kralsın.

  almayınız. aldırtmayınız. eğer ki izlanda gibi bir yerde yaşıyorsanız o zaman alın. kışın soba gibi ısıtır odanızı. en bedavasından. *
  1 ... micro cuts
 3. .
  Özene bezene kullanılmasına rağmen,birbuçuk senede,2 kere anakartı ,dvdroomu , fanı ve lcd si değişen ,boktan bilgisayar.Diz üstünde kullanılması durumunda bacakta yanmalar oluşabilir.
  1 ... cahillikmutluluktur