bugün

yüz kızartıcı eylem manasına da gelir.
Kapitalizm den çok insanın içgüdülerinden dolayı belli seviyelere ulaşmış sektör. Eğer komünist sistem bu konuda çok iyi yol katetmiş olsaydı, her yıl eski-sosyalist ülkelerden***** gelen milyonlarca* fahişeyi karşımızda bulmazdık.
dunyanin en eski meslegi oldugunu soylenen is. icraatcisi fahise, isvereni pezevenk musterisi abazan
nedense "zinhar günah" sayılan ülkelerde hat safhada olan bir eylemdir fuhuş! hani bilmeyenler için diyorum (bkz: iran), (bkz: pakistan), (bkz: sudi arabistan), (bkz: sudan), (bkz: bahreyn). yine bilmeyen arkadaşlar için diyorum, iran'nı gezen varsa bilir, iran'ın hazar denizine bakan kıyıları nerdeyse ortadoğunun fuhuş merkezi haline geldimiştir, zira kıyı kesimde yaşayan insanların nerdeyse tek geçim kaynağı bu icraattır ve hatta çocuk pazarlaması bile yapılır sudi arabistan'dan gelen petrol zengini yalellicilere.
zinanın paralı versiyonu.
CHE nin bahsettiği üç aftondan biri.
emniyet'e ahlak polisi birimini açtırmış olan hadise.
zinanın eş anlamlısı. genelde para karşılığında olunca fuhuş, diğer durumlarda zina denir...
http://www.radikal.com.tr...p?ek=cts&haberno=6759
kadınlık onurunu zedeleyen,aşağalayan cinsel birleşim.
parayla ilişkiye giren kadın onursuzdur ama parayla ilişkiye giren erkek ondan daha da onursuzdur!
edit:aynı zaman da kapitalist toplumun ürünüdür.
fuhus=kazanç.
kazanç olmassa fuhuş da olmaz.
daha basit nasıl anlatabilirim ki!
komünizmin çökmesinden sonra ülkede bulunan kadınların fahişelik yapmasını komünizme mal etmek andavallığın daniskasıdır.
bir yüzyıl boyunca kazanç nedir,bilmeyen bir toplumun kadınları birden rejim değişince en eski meslek olan fahişeleği seçmişlerdir.
(bkz: sermaye belli)
başka satıcak bir şeyleri olmadıkları için fahşi kapitalizm karşında.
etini satan kadın (yada satmak zorunda olan) kadın'a bok atmak yerine bunu parayla alan birey kendi insalığını sorgulması daha mantıklı olmaz mı?
para kavramı üstüne kurulu mantığın ne kadar acımasız olabileceğinin bir kanıtı. elma, armut satılır gibi insan bedeninin satılması, onun üstünde fantaziler gerçekleştirilmesi..vs

sapıklık ile fantazi kurma arasında ince bir çizgi vardır.
fantazi, sizin mutlu ve keyif alacağınızı düşündüğünüz hayallerinizdir. sapıklık fantazilerinizi gerçekleştirmek için başkasının bedenini kullanmaya başladığınız noktada başlar.
an itibari ile reklamlarda gördüğüm fuhuşa zorlanan kadınların yardımına koşacak bir hat açılmıştır. Alo 157 adı altında. Ayrıca güzel bir sosyal reklam çalışması olmuş.
ahlak çökertici zevkli eylem.
norvec'te yasaklanmış olaydır, parayla seks yapma durumudur en basit deyişle.

iğrençtir. pezevenk olma hayali kurup elimi ziktiğim günleri hatırlıyorum, daha mutluydum. hayır efendim, moldova'dan kadın getirip fuhuşa zorlamadım; ama iğrenç, o kadar diyeyim.
duygusal yönden bir ilişkiye ihtiyaç hissedilmeyip sadece cinsel ihtiyacın mevcut olduğu durumlarda, bir hatuna yalandan yakınlaşıp elde etmeye çalışarak zarar vermektense tercih edilmesi daha ahlaklı olan iş.
hukuki bir bağı olmayan, yani başka insanlara evlilik aktiyle bağlı olmayan bireylerin zorlanmamak kaydı ile girdikleri cinsel ilişkiye denmez.

hukuki akte bağlı olan erkek ve kadınların bu hukukun dışında kalan bireylerle gerçekleştirdikleri cinsel eylemi ifade eder. eskiden abuk bir biçimde her türlü akit dışı ilişkiyi ifade etmek için kullanılan ve yapıldığında hapis cezası hükmolunan bir tanım ve kapsamı vardı. bereket ki o kapkara dönem sona erdi.
fuhuşun tam anlamını bilmediğim zamanlar, ilkokuldayken filan, uhu çekip sevişmek anlamına geldiğini sanırdım. baliciler çoktu bizim oralarda, gerçi sikiştiklerini görmedim ama aklıma öyle yerleşmiş.

yıllar geçti ama ne zaman fuhuş kelimesini duysam, bol bol uhu kokusu gelir burnuma.
bedeni satmak.
Rusya'da yasadışıdır, sadece yapan kişiye para cezası vardır, organize eden kişiye ise hapis cezası öngörülür.
http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Russia

Türkiye'de yasaldır. baya bildiğin yasal, devletten izin alıp (bkz: vesika) dilediğince kendinizi pazarlayabilir, 32 genelev açarak dünyaca tanınır hale gelebilirsiniz. (bkz: matild manukyan)
http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Turkey
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/278844.asp?0m=S11Y
(bkz: olsa da yapsak)
(bkz: kuku ihalesi)
parayla seks yapmaktır.
fahişe kelimesinin türemesine sebep olan eylem.
parayla seks yapmak falan değil genel olarak "kötü şey, yüz kızartıcı eylem" demektir arapçada. yani hırsızlık da bir fuhşi eylemdir yalnızca zina değil.
fuhşetmek.
güncel Önemli Başlıklar