bugün

kız lezbiyense olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.
- Anneee hani geçen sizi tanıştırdığım Tonguç var ya ,onla buluşcaz bu akşam merak etme
+ Tamam yavrum ,ay pek bi efendi çocuk o.Selam söyle .
(bkz: sunny lane)
- fuckbuddy'mle tanış anne.
+ o ne yavrım?
yok böyle bir şey
bedavaya orospu olduğunu ailesine arz-ı endam eden bünye.
(bkz: sevgililer gününde fuckbuddy yi hüzün basması)
aileleleri de fuckdünür yapma isteğinden kaynaklanması mümkün durum. bu ne genişlik lan. *
-anne, baba bu benim fuck buddy olayina girdigim arkadasim
-ne oluyor o fuck buddy güzel kızım
-belirli dönemlerde buluşup geziyor, eğleniyor, sinemaya gidiyor sonra da çatır çatır sevişiyoruz.
-adı neydi kızım
-şehvet babacığım.
-şevket olmasın o
-ay ondan işte tamam.
götü yiyorsa "aha bu tokmakçı bey" diye tanıştırması gereken kızdır. yoksa bana badi madi anlatmayın kardeşim!
fuckbuddy olarak tanıştırıp tanıştırmadığına göre cesur sıfatını hakedip etmediğine karar verilmeli.
iki yüzlü yaşam biçimini reddederek tarihteki yerini alacak kızdır..

herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz dimi?? ailenizle yalanlar, entrikalar üzerine kurduğunuz muhteşem bir hayatınız var. son 1 haftada babama kaç yalan söyledim acaba diye bi kenara çekip düşünün sonra yadırgayın bu cesur kızımızı.. o karda açan bir çiçek, çölde susuzluktan ölmeyen bir arap gibi saygı görmeyi hakediyor.. artık fuckbuddy kültürü yerleşiyor toplumumuza.. şimdi sakın toplumun çivisi çıktı, artık aile kavramı yok oluyor tadında saçmalıklara girişmeyin.. geçen gün osmanlı üzerine 1400lü yıllarda yazılmış bir makale geçti elime. orda da elden gidiyor ahlakımız diye bir galeyan vardı. hiçbir şeyin bir yere gittiği yok. sadece tarafınızı seçmekte geç kalmayın. yoksa siz hala ömür boyu toplumun yüzde 90'ıyla aynı fikirde olmanın üzerine yapıştırdığı sıradanlıkla mı yaşıycaksınız??

bayinizden fuckbuddyinizi sakın istemeyiniz lakin iki yüzlülükten derhal vazgeçiniz..

james senna..

1845-güney kore.