bugün

Aslında başlığı spontane seçtim, ki bundan yaklaşık bir sene önce garip bir olay yaşadım. Yaklaşık 6 senedir plazalarda çalışırım, enteresan ilişkiler yaşadım ama böylesini hiç görmemiştim. Neyse çalıştığımız birime alımlı mı alımlı fıstık gibi bir kız gelmişti. kıza yapacağı işleri ben öğretecektim. Pazartesi başladığımız eğitim seansları cuma akşamı Kadıköy de bir barda devam etti. Ben her zaman kız varken temkinli içerim ki bir olay olduğunda götümüzü toparlayacak kişi ben olayım. Neyse bu güzelimiz it gibi içip sarhoş oldu, evine gidemeyeceğini mutaassıp bir ailesi olduğunu kendisini bir otele bırakmam gerektiğini söyledi. iyi dedim gel gidelim. Götürdüm Kadıköy'de arka sokaklarda bir otel buldum dedim gir yat burada. Bana orda tek başına kalamayacağını benim de onunla kalmamı istediğini söyledi. Ben yine temkinli davranarak iki farklı odada kalabileceğimizi söyledim. Israrla birlikte kalmak istediğini söyleyince dayanamadım. Neyse gel Zaman git Zaman sabah olunca salağa yatarız falan diye düşünerek uyandım. Onu uyandırdım. Otelden çıkınca elimi tuttu. Ben de çekindim sonuçta sarhoş kızdan yararlanıp bıraktım izlenimi bırakmamak için elini tuttum böyle enteresan bir kaç hafta yaşadık. Benim yanımda kendini güvende hissettiğini hiç ayrılmamamızı istediğini falan söyledi. 1 ay sonra falan öğrendim ki ablamız sözlüymüş, hem de yaklaşık 6 yıllık falan bir sevgilisi var. Çocuk bunun için memleketinden atlayıp istanbul'a gelmiş. Dedim ben bu çocuğu üzenin amına koyim, bir şekilde ulaştım arkadaşa. Dedim kardeş bak bu kız hiç sözlü olduğunu falan söylemedi biz birşeyler yaşadık. Pek hayır gelecek gibi durmuyor ben muhabbeti kesiyorum yine tercih senin dedim. Çocuk da enteresan Bi şekilde masum Bi çocuk, ben de bırakıyorum abi. Bir şey yapmak istiyorum ama gücüm yok. Öldürecek gücüm olsa öldürürüm dedi. 1 sene sonra bu kızın yine nişanlandığını gördüm. Çocuk okumuş, vergi müfettişi olmuş, temiz birine benziyor. 10.000 liralık tek taş almış bu kıza dediğine göre. içim içimi yiyor be arkadaşlar. Ne edeyim? Çocuğu uyarsan bi türlü uyarmasan bi türlü. Karıyı önemsediğimden değil de işte insanlar ile oyuncak gibi oynuyorlar tahammül edemiyorum.
hayırdır iyilik meleği misin sen yok sevgilisine ulaşmış falan?sen kendi işini görsene fırsat ayağına gelmiş el tutmakla bırakacak kadar aptalsan diyecek bir şey yok zaten.ahlak abidesi kesiliyorlar ya deli olursun.kimi kullanıyorsa kullanıyor kız sende onu kullansaydın.
yaşadım ben bunu. üç kere hemde.
nişanlandığı kişiye acıma duygusuyla istemsiz baktıran olay.
Gene git söyle abi bu arada koynunda yılan beslemişsin.
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Spontaneye kadar okudum çok uzun reklam sandım amk.
iyimiş, benimki evlendi bile. sanırım yaşlanıyorum.
Düğünde damada ben önceden takmıştım dersin.
Uyar yazıktır oğlana zaten biliyorsa razıysa sıkıntı yok.
adam resmen bir ömer üründül tarzında kollektif yaklaşmış kıza.