bugün

dön de yapayım denilesi kültürel emperyalizmin himayesine girmek için kendini fuck tırmayı bile göze alan gençlik modelidir.
(bkz: embesil ergen)
'stir me up' ı dinlemese de dusuncesi aynı yere cıkan modeldir.
sokakta dolaşırken ilgi çekmek için üzerine anlamını bildiği halde bu tişörtü giyen genç kişidir. bunun bir üst modeli sokak ortasında yok mu siqen diye bağırarak dolaşmaktadır.
muhtemelen yazının ne anlama geldiğini bilmeyen genç modelidir.ha biliyorsa da cinsiyetine göre yazan yapılmalıdır.*
açık yürekli gençtir.ne istediğini cesurca söyler,ingilizce bilmiyorsa vah haline insandır.
(bkz: anuna koydum onun)
(bkz: truva corum versiyonu) * *
bir takım güçlerin, malum tarihten sonra, belirli bir nesli apolitik yapma mücadelesinin ne kadar başarılı olduğunu gösteren insan modeli. * *
(bkz: helin avsar)
(bkz: fcuk him)
Özentilik ve Aptallık kendi içlerinde yeterince kötüdür bir de bu iki olgu bir araya gelirse daha vahim durumlar ortaya çıkar.Bu iki olguyu bünyesinde bulunduran gençler başlıkta belirtilen gençlerdir.
tişortlerinde yazan cümle'nin birgün yol uzerinde aniden gercekleşirse nabıcaklarını merak ettigim genclerdir.

bir de bunu iki cinsiyet acısından duşunmek gerekir.*
titre ve özüne dön denilesi, yozlasmadan nasıbını almıs yenı nesıl genclıgın tıpık bır uyesıdır.
(bkz: ingilizce yazili giysilere hayir kampanyasi)
(bkz: aa bu benim lan)*
muhtemelen ingilizce bilmeyen gençtir, bilse giyer mi hiç abisi...
''genç yaştan san'atını icra ederek deneyimlileşmek isteyen kişicikler de olabilir'' denebilir diyecegim ama o vatandaşa da tisört falan zor uğraş.onun için saçma bir şekilde a)bilinçsiz, habersiz b)normal ama beyin korteksi zedelenmiş gençler olabilirdir kendileri.
(bkz: GEREĞi DÜŞÜNÜLDÜ)
sokakta dolaşması pek önerilmez...zira kalabalık bir yerde giymişse vay haline...

(bkz: orgy)*
beni sadece ingilizce bilenler düdüklesin diyen bünyedir kendisi..
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
(bkz: mazoşizm)
yazılan şey ingilizce olduğundan bu kadar rahat davranmaktadır. sıkıyorsa türkçe yazanını bi dene istersen diye düşündürtmektedir.
kendisine ''aman evladım şeytan doldurur'' diyerekten nasihat edilmeli ve doğru yolu bulması sağlanmalıdır.
kalçasında touch me yazan pantolon giyenle aynı kefeye koyulması gereken, muhtemelen ingilizce bilmeyen, eğer biliyorsa da ''yavrum sen neymişsin öyle gel seni başıma tauch yapayım diye bağıran erkeklerin peşinden koştuğu kızlarla aynı zekaya sahip olan kızlardır.....