1. 901.
    Birlikte güzel vakit geçirilen kişiye verilen ünvan.

Henüz 41 yaşındaki fuck buddy'm ile ilişkimizin ciddi bir şekil alması nedeniyle ayrılma kararı aldık. Yeni arayışlardayım uzun süredir beraberdik ve harika anılarımız oldu. Sadece fuck buddy değil ayrıca dost ve sırdaştık da. Birlikte seks dışında bir sürü aktivitede bulunduk sinemaya gitmek, opera vs vs.

Cinsel ilişki zamanlaması sınırsız. Antidepresan kullandığımdan dolayı istediğim kadar boşalmama gibi bir özelliğim var ancak ereksiyonda en ufak bir problem yok. Fizik olarak gayet fitim boy 180. Yakışıklı bir erkeğim.

Fuck buddy arayışı içinde olan kadınlar bir mesaj uzağınızdayım. Yaş farketmez tek kriterim şişman olmamanız. Şişman kadınlarla anlaşamıyorum. Gayet hijyenliyim ve hijyene önem veririm ayrıca her türlü fantaziye açığım. Hardcore softcore her şekile uyarım. Bazen partnerin domine etmesine de izin veririm.

ilgilenenler bir mesaj uzağınızdayım.

edit: olay sözlükten aramak değil. yazayım dedim. alternatifleri değerlendirmek lazım sonuçta iyinin de iyisi var değil mi? yakışıklı insanların sözlükten kız tavlaması fuck buddy araması yasak diye bir kural yok sonuçta değil mi?
    -12 ... nearmyass
  2. 902.
    Aktif fuck bodyim soruları alayım.
    -1 ... oloji
  3. 903.
    Kardeş burayı pazarlamacılık ortamı mı sandınız gidin umumi tuvaletlere yazın fantezilerinizi.
    2 ... batuhantstkn
  4. 904.
    --spoiler--
    fizik olarak gayet fitim boy 180. yakışıklı bir erkeğim.
    --spoiler--

ama sözlükten arıyorsun?
    ... zenn lavian