1. 1.
    ben de matmazel fak badiyi arıyorum. lakin bir hanımefendiyim. bu sebeple yanlış tespitlerle dolu bir kelamdır.
    4 -1 ... istanbul hanimefendisi
  2. 2.
    arkadaşımdır, ama kızdır. (bkz: istisna)
    arada alıyorum hevesini yazar arkadaşlarım.
    lütfen atlamayın.
    -1 ... chocolatefish
  3. 3.
    dogrudur.

cunku kizlar fakbadi'ye sevgili dediklerinden artik.
    1 -2 ... taze mi bitti topik
  4. 4.
    bulunabilendir.

(bkz: göte kısmet varsa sik bağdattan gelir)
    ... esmer cocuk
  5. 5.
    doğru olan önermedir. çünkü kızlar aramaz , istedikleri anda zaten vardır.
    fakat erkekler işte bu isteyen kızları arar.
    1 ... november light
  6. 6.
    5 yıl önce msn de "cam seks yapalım mı" diyen erkeklerle aynı erkeklerdir.
    ... lagvarbeyler
  7. 7.
    kadınla erkeğin cinselliğinin farklı olmasından kaynaklanır.

erkek vücudunda periyodik aralıklarla biriken spermlerini vücuttan uzaklaştırarak kendisini rahatlatmak zorundadır. aksi taktirde sürekli bir rahatsızlık haliyle yaşamak zorunda kalır. bu rahatsızlıkla uzun süre başedemeyeceği için ne şekilde olursa olsun kendisini boşaltmak zorundadır.

oysa kadın da fiziksel bir zorlamadan kurtulma durumu yoktur. o seksi sadece saf zevk için yapar. istemese de yıllarca hiç yapmaz, aramaz. çünklü vücudunda kendini sekse illaki zorlayan bir birikim yoktur.

bu yüzden yani sadece boşalmak için bile olsa erkek kadına göre daha çok partner arama ihtiyacındadır. kadınlar genellikle buna razı olmaz. onlar erkeğin boşalma ihtiyacını gidermekten çok, gerçekten beğenmeye ve beğenilmeye, karşı konulmaz bir şekilde arzulamaya ve arzulanmaya dair sekse razı olurlar.

zira ancak o zaman unutulmaz orgazmlar yaşayacaklarını bilirler. çoğunlukla da böyle bir seksi yaşayamayacaklarını bilirler. bunu bildikleri için de evlenmeye ve evlilik seksine razı olmak zorunda kalırlar.
    -1 ... tenay