bugün

sanane'yse ne entry giriyon amk dedirten yavş.. pardon başlık.
Fsm istanbukdaki köprü hı o zaman deli gibi trafik sikişmasi çikarandır.
seaways yazılıp denizden gidilmelidir.
daha yeni eve geldim. başlığı açtığım saate bak. bu pezevenk en az 1.5 saat kaybettirdi bana ve benim gibi binlerce insana. madem kaza yaptın çek fotoğrafı, tut tutanağı, siktirol git. kum torbasının içine bunu koyup öyle vurucaksın...
o tür orospu çocukları sadece türkiye´de yoktur, geçen yıl almanya´ da kadının teki tarif edildiği şekil kaza yaptı, trafikte zaten kafayı yemişiz, artık camda kapalı olmasına rağmen ne şekil ağzımdan salyalar akarak küfürler savurmuşsam, polis gördü, 25 euro ceza yazdı, o zamandan beridir, kendimi tutuyorum.

bizim bi arkadaş, evinin garajına rocky´ deki gibi ağır kum torbası koymuş, arada bir gidip tekme tokat giriyomuş kum torbasına, çok iyi geliyo, demişti...arıyorum şimdi, iyi bi tanesini bulunca aynı işi ben de yapıcam...

orada, adamı ziyarete gittiğimde, artık içimde neler biriktirdiysem , kan ter içinde kalana kadar dövdüm kum torbasını, bitap düştüm gece de çok güzel uyudum...

valla herkese tavsiye ederim.
Bir otoyolda boyle bir kaza gorunce benimde tepkim bu yonde nasil duz gitmeyi beceremiyorsunuz lan salak misiniz beceriyorsunuz boyle kazayi?
Fatih Sultan Mehmet köprüsünde an itibariyle 20 ile giderken serit degistirip kaza yapmayı Başaran o***** çocuğudur. gerçekten kendisini bu başarısından dolayı tebrik ediyor bunca insanı trafikte mahsur bıraktığı için bil cümle sülalesini gözlerinden öpüyorum.