bugün

frktmz krds frktmz kim amk.
görsel
Hem kendine küfredip hem de sitenin reklamını yapıyor herhalde amk ahaha.

Kafalara gel. Atatürk'ü savunduğunu iddia eden Atatürk düşmanı.
Yedik knk.
Dikkat çekmek için yapılan bir saçmalığın, adli boyuta ulaşma ihtimali nedeniyle yapılan u dönüşüdür.

Başlığa yazıyor olma sebebim arkadaşla herhangi bir husumet ve kişisel tutum içermiyor. Bu tip başlıklara belli başlı hatırlatmaları yapmak için yazıyorum.

50 kere söyledim ama fazla önemsenmiyor, yine de 51. Kez söyleyeceğim. Sözlük Ve sosyal medya yolu ile işlediğiniz suçlar 'basın yoluyla suç işleme' kapsamına girdiği için alacağınız cezalar yarı oranında artıyor. iktidardan cesaret alarak yaptığınız bu şeylerden ötürü savcılığa çıktığınızda maalesef iktidar sizi kurtarmıyor arkadaşlar. Umurlarında bile değilsiniz. Adamlar siyaset ve menfaat için yapıyorlar bunu. Yani başıma bir şey gelmez diye iktidardan cesaret bulup işlediğiniz suçlarda sap gibi kalırsınız Ortada. iş adamı, gazeteci vs. Değilseniz işiniz zor. Sıradan vatandaşı kollamıyor yani iktidar, haberiniz olsun.

Ayrıca Atatürk'e, dine, peygambere hakaret gibi suçlardan hüküm giyerseniz memur falan da olamıyorsunuz. Bu bokları yiyenler genelde 18-20 yaşlarında ergen kardeşlerimiz oluyor, anlatıyoruz ama inatla anlamamaya devam ediyorlar.

Üstelik 7 senedir ilk defa sözlükte herkesin birbirini bimer'e, egm'ye şikayet ettiği ya da etmekle tehdit ettiği karanlık bir döneme şahit oluyorum. Bunun sonu hepinizin ebesini görmesi ile sonuçlanır.

Tabi burada suça Ve hakarete karşı yaptırım uygulamayıp, insanları son çare olarak bimer'e, EGM'ye şikayet etmeye mecbur bırakan düzenin de suçu var. Sen 9 kez Atatürk'e küfürden silinmiş adamın 10. Kez hesabını açarsan, o an canı sıkılan biri de senden hayır gelmeyeceğini düşünerek gider bimer'e ihbar eder. (Ki haklı)

Leş gibi bir yer olmaya başladı burası. Eskiden de Atatürk'e dil uzatan troller vardı ama böyle açık açık, doğrudan küfür etmiyorlardı. Ve o başlıklara daha çok entry girilir, sözlük sahibi daha çok para kazanırdı. Nereden nereye işte.

Sonuçta bu entryi de ne bu suçları işleyenler ne de site sahibi siklemeyecek. Yazmak için yazmış oluyoruz bir nevi.
görsel
Seda sayan bile bu kadar gündemde kalmadı mk.
seni uyarıyorum, yolun yol değil frktmz krds frktmz. bak ben ergen değilim, koca adamım. düzgün bir işim var, maddi durumum iyi ve saygın bir şirkette çalışıyorum yurtdışında.

kısa kesiyorum, sözlükte daha önce adım troll avcisi idi. açtığım davalar var. ben sana karşı suç işleyen bir şey yapmadım. salak değilim çünkü. ama seni gerçekten minimum 10 ayrı suçundan dolayı dava ederim. yaparım bunu. bu konuyu beni hedef göstererek uzatma. ve edebinle otur.
Geçen sözlüğü bırakmıştı ne oldu geri döndü anlamadım.

Ciddi söyleyeceğim burada eleştiri adı altında hakaret edip imada bulunup sonra öyle böyle diyen tiplere gram acımıyorum. Bunun adı ne eğlence ne de başka bir şey. Eleştirmek doğal haktır üslup ve adap içinde yaparsın ama olayı böyle imalara getirirsen olayın rengi değişiyor. Hem özür dilerim deyip hem umrumda değilsiniz demekte ayrı kafa. Evet.
(#39201966) rica ediyorum güzel kardeşim. beni zorlama. bak bir paylaşım yaparım siteyi terk etmek zorunda kalırsın. açılan davaların haddi hesabı olmaz.
şu 'ünsüzün' başlığına girmeyim diyorum
her defasında,
yine burdayım amk.
inekli pipet her gece yatmadan önce tarçınlı süt içiyor.
Dikkat çekmek için nasıl sen gerçek düşüncen olmamasına rağmen( ateşin bol olsun ) diyebiliyorsun?
Bu trollük değil de nedir pardon?
Ayrıca sen neden sözlükten özür diliyorsun ki git ya tevbe et ya da atamızın ruhuna bir Fatiha oku.
beyan esastır. madem yanlış yaptığının farkında olduğunu söylüyor, olayı daha büyütmenin manası yok.

küfürleşmeye gelince... iki taraf için de söylüyorum: yahu sövmeden, içine cinsel boyut katmadan ve hele hele ana, bacı, eş filan karıştırmadan karşılıklı hakaret etmek neyinize yetmiyor?

frktmz krds frktmz'e kıyamet kadar hakaret ettim ama asla olayı bu noktalara taşımadım. hakkını yemeyeyim, kendisi de öyle bir şey yapmadı. demek ki hakarette ayar kaçırılmazsa kimsenin tadı kaçmıyor. alt tarafı sözlük muhabbetleri için mahkemelik olmaya değer mi?
Arkadaş en iyisi hesabını kapat bir yıl kadar uğrama buralara sen de sözlük de rahat etsin. Zaten on kez silinmişsin nedir bu inat? Demek ki sana karşı bir önyargı veya algı (hangi cepheden bakarsan ona göre seç) oluşmuş ne musaya ne isaya yaranamıyorsun. Silindikçe kendi hesabın olduğunu hatırlatan nick alman da ilginç.

Bazen bir şeyi inceldiği yerden koparmak gerekir demek ki yazarlarla takışman bayağı ciddi boyutlara varmış. Sen de onlar da enerjinizin zamanınızın büyük kısmını böyle gereksizliklere harcıyorsunuz. Eskilerin deyimişle ilişkilerin kangren olmuş.
ne tür bir it olduğunu bilmesem inandıracaktın beni o kadar duygu sömürüsüyle yazmışsın yani tebrik ederim kurnazlıkta ordinaryus olmuşsun.
Atatürk e hakaretten dolayı mahkemelik olacak yazarın özrüdür.
sen kimsin yaa ammına kodugumun cocugu.
sözlüğe veda etmişti halbuki.

adam olup sözünde dursa, böyle şeyler başına gelmezdi.
paşanın adını sırf bilmemkimi ifşa etmek için kirleten şahıslar, yediği kaba pislemekte herhangi bir beis görmeyen, paşaya "ateşin bol olsun- yani cehenneme git" diyen şahıslar-

bu sözlükten uçurulmalıdırlar.

toplumun değerlerine saldırıda bulunan kişilerin yedikleri haltlar, ifade etme özgürlüğüne girmez. girerse, karşı görüşteki konular da girer.

sonuçta atasına- cehennemin dibine git- diyen bir adama ülkesini seven birisi ana avrat küfredecektir,bundan doğal bir şey yoktur.

bundan rahatsız olan şahıslar, pılısını pırtısını, anasını atasını alır, başka bir ülkeye gider, ve bu dilde yayın yapan sosyal medya kanallarındaki hesaplarını da siler.

yoksa, toplumda yarattığı infial dalgası herhalde ki kendisini vuracaktır- şahıs ne sanmaktadır,sadece kendisi konuşacak, başkaları armut toplayacak mı,sanmaktadır?

öyle olmaz o.

sen fransa´da de gauelle´ a söversen, orada da seni mahkemeye çıkarırlar, büyücek bir miktar tazminat ödettirirler, ve devlet dairelerinde falan çalışıyosan, işini kaybedersin. bunlar toplumların, devletlerin normal refleksleridir.

her zaman söylediğim gibi- toplumun en büyük değerlerini rencide edip, itibarsızlaştırma peşinde koşanların bu dilde yayın yapan bu sözlükte yerleri yoktur.

atasına "cehennemin dibine git" demek, ifade özgürlüğü diildir.
kabahatlerin özrü olur suçların olmaz.
tc kanunlarını hiçe sayan bir suc işledin mi sonucuna katlanırsın. atatürk hakkındaki çirkin hakaretleri oldugu gibi buraya taşıdın. bunu yaparken ne kadar zevk aldığın entrynden anlaşılıyordu. önceki entrylerinle birlikte ele alındığında güzel bir delil olusturuyor. savcılığa gidip kendini ihbar etmen belki lehine hafifletici bir gelişme sayılabilir. ama belki de savcı kemalist çıkar ve kemalistlere hakaret iceren baslıklarını da dosyaya ekleyip şöyle güzel bir suçlama hazırlar.