1. 1.
    arkadaşlar herkese selam. biliyorum benden nefret ediyorsunuz. siyasi olarak sözlüğün büyük çoğunluğu ile zıt görüşte olmam bunun en büyük nedeni, geri kalan kısmına bakar isek benim art niyetli olmadığımı zaten biliyorsunuz.

geçtiğimiz günlerde bir başlık açtım, sırf burada mustafa kemal'i sevenlerin fazlasıyla mevcut olduğunu düşünüp bu ülkenin bir değeri olan mustafa kemal atatürk'e hakaret eden bir itin ifşa edilmesi konusunda ön ayak olmak için.

ama yapmamalıydım. bunu sonradan anladım. bir kaç gündür kafamı kurcalıyor bu durum. yemin ederim ki herhangi bir ima söz konusu değildi bu başlıkta. (bkz: atatürk chpkkyı başımıza sardın ateşin bol olsun)

(sadece daha çok dikkat çekmesi amacımdı)

akabinde, bu başlık altında paylaştığım ekran görüntüsü bir arkadaşın dikkatini çekmiş, bu paylaşımı benim fake bir hesaptan yaparak burada mustafa kemal üzerinden trollük yapıp gerçek düşüncelerimi ifade etmeye çalıştığımı düşünmüş olacak ki akla hayale gelemeyecek bir formül üretip uludagsozlukte frktmz krds frktmz adlı kullanıcı başlığını açrak fb'de bana küfür eden birini gördüğünü iddia edip fake bir hesaptan kendinin yaptığı paylaşımın ekran görüntüsünü atmış.

yazık. duyarlılığını anlıyorum ama, açtığım başlığa eklediğim ekran görüntüsünün benimle hiçbir alakası yok. ama siz öyle sandınız, ben öyle düşünüyorum.

ve bu sebeple benim adıma fake bir hesaptan küfürlü paylaşım yaparak aklınızca misilleme yaptınız. keşke ben o başlığı o şekilde açmasaydım. keşke siz böyle bir başlık açmadan benle iletişime geçip bu durum hakkında bilgi almayı deneseydiniz.

her neyse olan oldu. yapacak bir şey yok, bundan sonra kozlarımızı hukuki yollar üzerinden paylaşacağız başlığı açan arkadaşla.

bu başlığı açmamın sebebi ise sizleri benim mustafa kemal'e küfür etmediğime, yani bahsi geçen şikayet edilmesi istenen paylaşımı benim yapmadığıma ikna etmem.

bu paylaşım bir fb sayfasında yapılmış, bir arkadaşımda yorum yapmıştı, o yüzden benim ana sayfama düştü bu paylaşım, bende gördükten sonra burada paylaştım. sayfa adı aklımda değildi.

dün bütün gün bu sayfayı araştırdım ve buldum. şimdi size ekran görüntüsünü atacağım. bu paylaşımın elden ele dağıtılarak bu itin bulunması için yapıldığının ispatı hususunda.

hatam olduğunu düşünmüyorum ama, yine de böyle bir başlık açtığım için sizden özür diliyorum.

bana ve aileme küfür eden arkadaş bu konunun dışında tabi ki, onunla savcılık ilgilenecek.

bu ekran görüntüsü; https://i.hizliresim.com/6JLMzk.png

bu da sayfa linki; https://www.facebook.com/...ndeyiz%20y%C3%BCce%20atam
    10 -42 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    söz konusu, benim fake bir hesaptan yaptığım düşünülen paylaşımın yapılıp elden ele yayılması konusunda takipçilerini uyaran sayfanın adını ekran görüntüsü olarak ekliyorum.

paylaşım, üstte verdiğim linkte de görülüyor ama sayfa adı tam olarak bu.

https://i.hizliresim.com/p6p270.png
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    frktmz krds frktmz kim amk.
    20 -3 ... dr harleen quinzel
  4. 4.
    aranızda bu paylaşımı benim fake bir hesaptan yaparak buraya taşıdığımı düşüneler var. buna eminim, durumun düşündükleri gibi olmadığını ispat etmek amacıyla uğraşmam gerekiyordu.

bunun için de yapılan paylaşımı, sayfa adını dün araştırdım buldum. ama daha işlerimiz bitmedi bu mevzu uzun.
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    frktmz krds frktmz uludağ sözlükten özür diliyor
    5 -1 ... kendineliberal
  6. 6.
    Hem kendine küfredip hem de sitenin reklamını yapıyor herhalde amk ahaha.

Kafalara gel. Atatürk'ü savunduğunu iddia eden Atatürk düşmanı.
    Yedik knk.
    24 -2 ... 11 haziran
  7. 7.
    arkadaşlar, sadece açtığım o başlık için özür diledim. kabul edip etmemeniz benim nazarımda bir anlam ifade etmiyor. asıl konu bu paylaşımı benim fake bir hesaptan yapıp akabinde burada paylaştığımı düşünen zavallılara gerçeği göstermek.

yoksa sizden ne s*kime özür dileyeceğim olum. hem bu sayfa , bu paylaşım hepsi savcılığa verilecek paylaşımın bana ait olmadığını da ispat açısından.
    1 -6 ... frktmz krds frktmz
  8. 8.
    Dikkat çekmek için yapılan bir saçmalığın, adli boyuta ulaşma ihtimali nedeniyle yapılan u dönüşüdür.

Başlığa yazıyor olma sebebim arkadaşla herhangi bir husumet ve kişisel tutum içermiyor. Bu tip başlıklara belli başlı hatırlatmaları yapmak için yazıyorum.

50 kere söyledim ama fazla önemsenmiyor, yine de 51. Kez söyleyeceğim. Sözlük Ve sosyal medya yolu ile işlediğiniz suçlar 'basın yoluyla suç işleme' kapsamına girdiği için alacağınız cezalar yarı oranında artıyor. iktidardan cesaret alarak yaptığınız bu şeylerden ötürü savcılığa çıktığınızda maalesef iktidar sizi kurtarmıyor arkadaşlar. Umurlarında bile değilsiniz. Adamlar siyaset ve menfaat için yapıyorlar bunu. Yani başıma bir şey gelmez diye iktidardan cesaret bulup işlediğiniz suçlarda sap gibi kalırsınız Ortada. iş adamı, gazeteci vs. Değilseniz işiniz zor. Sıradan vatandaşı kollamıyor yani iktidar, haberiniz olsun.

Ayrıca Atatürk'e, dine, peygambere hakaret gibi suçlardan hüküm giyerseniz memur falan da olamıyorsunuz. Bu bokları yiyenler genelde 18-20 yaşlarında ergen kardeşlerimiz oluyor, anlatıyoruz ama inatla anlamamaya devam ediyorlar.

Üstelik 7 senedir ilk defa sözlükte herkesin birbirini bimer'e, egm'ye şikayet ettiği ya da etmekle tehdit ettiği karanlık bir döneme şahit oluyorum. Bunun sonu hepinizin ebesini görmesi ile sonuçlanır.

Tabi burada suça Ve hakarete karşı yaptırım uygulamayıp, insanları son çare olarak bimer'e, EGM'ye şikayet etmeye mecbur bırakan düzenin de suçu var. Sen 9 kez Atatürk'e küfürden silinmiş adamın 10. Kez hesabını açarsan, o an canı sıkılan biri de senden hayır gelmeyeceğini düşünerek gider bimer'e ihbar eder. (Ki haklı)

Leş gibi bir yer olmaya başladı burası. Eskiden de Atatürk'e dil uzatan troller vardı ama böyle açık açık, doğrudan küfür etmiyorlardı. Ve o başlıklara daha çok entry girilir, sözlük sahibi daha çok para kazanırdı. Nereden nereye işte.

Sonuçta bu entryi de ne bu suçları işleyenler ne de site sahibi siklemeyecek. Yazmak için yazmış oluyoruz bir nevi.
    25 -2 ... alkolik oldum
  9. 9.
    frktmz krds frktmz uludağ sözlükten özür diliyor
    5 -1 ... pembe mantolu acelya
  10. 10.
    Seda sayan bile bu kadar gündemde kalmadı mk.
    2 ... reading