1. 1.
    (bkz: burkuk cübbe)

çok üzücü bu. evet arkadaşlar, aslında siz değerli ulu solcularını bu barbarca saldırından haberdar edip üzmek istemiyordum ama, dayanamadım.

her 3 ayda bir rutin olarak tekrarladığım umre ziyareti için dış hatlar kısımından arabistan uçağına binmek için hareket ettim evimden. son bir aydır da sakal bırakıyordum. ortamın havasına uyum sağlamak amacı ile.

büyük, büyük, büyük dedem farketmez hacı farketmez efendi hazretlerinin nesilden nesile , elden ele bugünlere kadar ulaşan sarık ve cübbesini de giymiştim tabi. tam 175 yıllık. çok iyi hissediyordum, bu menfur saldırı öncesine kadar.

hareket saatinden 3 saat önce havalimanına gittim. sarığım, cübbem, ve adeta bir kravat uzunluğundaki muntazam sakalım ile bir beyefendi gibi bekleme salonunda daıly express okuyarak vakit geçiriyordum. starbucks'tan aldığım kahvemi yudumlayarak.

bir ara sözlüğe de göz attım kırmızı üzerine beyaz puantiyeli çorap giyen birini kandırmışlar falan. acıyarak gülümsedim. insanlar nelerle uğraşıyordu. yazık. tam karşımda da bir hamfendi vardı, tipinden laikçi olduğu anlaşılıyordu.

arada bir bana bakıp bir şeyler sayıklıyordu, bir ara kayboldu, 5 dk geçmeden ortaya çıktı akabinde gelip arkamda bulunan banka oturdu, oturduğunda sakalımı sıvazlıyordum. kısa bir süre sonra cep tel.inden bir şeyler okumaya başladı bu avazı çıktığı kadar bağırıyordu.

eylemlerde s*kik sesi ile slogan atmaya çalışırken detone olan taş solcu kızlar gibi idi, desibeli yüksekti yani. bir an irkildim, korktum dostlar. sizi bir daha görememe korkusu sardı o anda. malumunuz, kemalist terör ülkenin dört bir yanında kol geziyor.

olayın nedenini anladıktan sonra, "hamfendi susar mısınız, insanlar rahatsız oluyor" diyerek tepki gösterdim, bir salon erkeği edasıyla ama göstermez olaydım.

çantasından çıkardığı minik k.atatürk büstü ile vurdu başıma. o anda , "yallah arabistan'A" gibisinden de slogan da attı. "bir kaç saat sonra gideceğim zaten" deyince iyice zıvanadan çıktı bu kokoş, pasif dostlarım.

silah çekti bana, akabinde "senin kafana sıkarım" deyip havaya ateş açtı. cübbemi toplayarak kaçtım ben, kalabalıktan faydalanarak. sonra polis falan geldi. şikayetçi olduğumu belirtip uçağıma bindim.

şu arabistan'dayım. bir daha da dönmeyi düşünmüyorum. böylesi barbarların yaşadığı bir ülkede yaşayamam ben. hanımla çocukları da aldıracağım buraya. benzin çok ucuz, her yerden zemzem fışkırıyor, kavak ağaçları bile hurma veriyor. 4 karı da serbest hem, daha ne olsun. bokunuzda boğulun yobazlar!!!
    10 -19 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    okumayım diyipde merak edip okunan sonrada boşa geçirilen zamana acınan olaydır

(bkz: özet)
    2 ... irdo returns
  3. 3.
    hamilelik testi yaptırmalısın.

bir dost.
    3 ... timur cengiz hulagu
  4. 4.
    Üzücü bir hadisedir.geçmiş olsun.
    ... 73696b696369
  5. 5.
    sarığına da işediler mi, bak o kötü be müdür.

neyse çok şey etme, yapıyor bu ahlaksızlar.
    2 -1 ... antik sarapci
  6. 6.
    Ne kadar üzücü.
    Oyuncak ayıma sarılarak ağlamak istiyorum.
    10 ... 11 haziran
  7. 7.
    geçmiş hatalardan ders alınsaydı gerçekte yapılması şart olandır.
    bu sarıklı, sakallı, cüppeli ışidlilerin atatürk havalimanında katliam yapmasının üzerinden daha iki yıl bile geçmeden güvenliğin gevşediğini görüyoruz. 45 kişi öldü. 236 kişi yaralandı aynı zihniyetin eliyle.
    bunlar kurbanların bir kısmı.
    komik değil efendi. haddini bil.
    frktmz krds frktmz in havaalanında darp edilmesi
    -1 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    Okumadım. Paintle zenginleştirme tekniği aradım ama yokmuş.
    1 ... serdarsl06
  9. 9.
    "farketmez hacı farketmez efendi hazretleri"

Güldürdün çip.
    1 ... cold man
  10. 10.
    Okumadım... Kim basmış böceğin üzerine?
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir