1. 1.
    (bkz: burkuk surat)

duygulu anlar yaşamama sebep olmuştur, "ben helalinden kazanıyorum o yüzden çükübik dacia'ya biniyorum" diyerek kendini avutan primci kardeşlerim.

ani bir karar ile dün gece hastaneden taburcu edildiğim dakika çıktım yola, ankara'da yaşayıp daha anıtkabirin yolunu bilmeyen dostlar.

aslında uzun süredir planım dahilinde idi bu ziyaret lakin, işlerimin yoğun olması hep engeldi bu kutlu ziyarete. feyste de fotoğrafımı paylaştım, bir kaç akp'li yobaz arkadaş şaşkın surat ile tepki gösterdi, neden böyle yapıyorlar anlayamıyorum.

her neyse.

sizler de biliyorsunuz ki bir kaç hafta önce tehdit edilmiş ve dün akşam da bir kaç maganda tarafından silahlı saldırıya uğramıştım.

bu sebeple , yarın başıma ne geleceğini bilemediğim için dünya işlerini elimin tersi ile bir kenara itip bu ziyareti gerçekleştirme kararı aldım.

inanın çok mutlu oldum. ilk başta biraz tereddüt etsem de bu durumu atlatıp mozoleye kadar gidebildim. o anı anlatamam arkadaşlar. içimi büyük bir huzur kapladı.

ayaklarımdaki kurşun acısı birden bire yok oldu sanki. büyük bir huşu ile dua ettim. peşimdeki kaba, maganda, insanlıktan nasibini almamış kemalist görünümlü mafyavari adamlardan kurtulmak için .

umarım dualarım kabul olur, olur da sevdiklerimle uzun ve mutlu bir hayat sürer siz değerli ulu solcusu, ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi, daha hayatında bir kez bile anıtkabiri ziyaret etmemiş kardeşlerimle daha uzun yıllar bir arada mutlu ve mesut bir şekilde yaşar gideriz.

selam ve nutuk ile.
    frktmz krds frktmz in anıtkabiri ziyareti
    6 -9 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Şayet doğruysa kendisini tebrik ederim, insan olma yolunda ilk adımı atmış kardeşimiz.
    Ama "şayet doğruysa..."

Zira fotoğraf bana tanıdık geldi.
    Şahsımın anıtkabir ziyaretinde çekmiş olduğum bir fotoğraf bu sanırım. Bu arkadaşımız da kırpmış ve paylaşmış.
    Kendisi 7/24 benim feysbuk sayfamı takip ediyor. Hatta geçen jeysın steytam diye bir hesap açıp "ben oto yıkamacı" diye mesaj atmış bana. Çocuk işte napıcan?
    Neyse takip Etsin sorun değil, anıtkabirde, kocatepede, çanakkalede, sakaryada falan pek çok fotoğrafım var, hepsini de paylaşabilir. Müsade ediyorum. böyle böyle eğiteceğiz onu da.
    9 -4 ... tengir budun
  3. 3.
    tebrikler. adam olacak çocuk diye program vardı o aklıma geldi. ancak bugün davasını satıp atatürk e gelen yarın atatürk ü satıp geldiği yere döner. bence reis reis diye öldüğün adamdan sıyır yakanı önce.
    3 ... kafam bir milyon
  4. 4.
    Garip işler dönüyor kim lan bu herif entrysi görünmüyor.
    1 ... shizi
  5. 5.
    arkadaşlar bu foto şahsıma ait. kendine pay çıkaran ibişler avuçlarını yalasın, ya da fotonun orjinalini paylaşsın da görelim.

insanlık konusu hakkında yorum yapmayacağım. zira bu da böyle bir tip işte. dünden beri bana hakaret ediyor, haram yediğimi iddia ediyor, "kanı bozuk" diyor.

seviyesine inmeyeceğim yani. teferruatı geç sen bilaader, şu bahsettiğin fotoyu at bakalım sözlükçe inceleyelim.
    3 -3 ... frktmz krds frktmz