1. 1.
    az önce gerçekleşmiştir, beni eline geçirse on yüz bin milyon watt elektrik vererek mangal kömürü yapabilecek potansiyele sahip kardeşlerim.

adını vermek istemediğim yazar görünümlü bir katil tehdit mesajı attı biraz önce. "kesin solcu bir kadın benimle tanışmak istiyor yine" diyerek tıkladım "mesaj" butonuna.

fakat o da ne profil fotosu silah ve gül olan birinden gelmişti mesaj. modern, çağdaş, laik bir kadının silahla falan işi olmazdı. tamam saygı duruşunda bulunmadığımız için kafamıza sıkmak isteyen biri vardı ama , o istisna.

merak ve korku içinde okumaya başladım mesajı. 2 kişiler bu magandalar kardeşlerim. izbandut gibiler fotolarını da atmışlar. korktum tabi.

ve şu satırlara yer vermişler mesajda; dostum , sen laik ve cumhuriyetçi uludağ'da yazmayı hak etmiyorsun. sürekli iftira, karalama, hakaret içerikli yazılar yazarak sınırlarımız zorluyorsun.

sabrettik, akıllanır solcu olur dedik ama, son açtığın m kemal in çanakkalede giydiği jilet gibi üniforma başlığı bardağı taşıran damla oldu.

bundan sonra yazılarına dikkat edeceksin. hatta hesabını kapatıp ortalıktan kaybolman gerek. aksi takdirde seni bulup çeşitli işkencelerden geçirdikten sonra sırayla ağzına verip ardından leşini bir m.kemal heykeli önüne atacağız.

akıllı ol!!!

çok korkuyorum arkadaşlar. ne yapsam bilmiyorum, korkumdan adını da veremiyorum bu caninin, ya gerçekten sırayla ağzıma verdikten sonra beni keserlerse.

abi yaaa, lütfen beni affedin ya. çoluk çocuğum var benim abi. lan n'apsam acaba? şu an hangi ruh hali ile yazıyorum bilmiyorum. rumeli71 kardeş sen som kemalistsin, ya da totonok folmondoko boton gomo biraderim sen bi el at bu mevzuya ya.

lütfen, yardım edin lütfeeeenn!!! savcılar nerede yaaa!!!
    8 -61 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    taşak geçiyor gibime geldi. bence ölene kadar bekleyelim. ölürse inanırız.
    29 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
  3. 3.
    kesin yaşanmıştır bu.
    9 -1 ... agnottott
  4. 4.
    Ahahahahahahahahaha.

Ya boşver birader ekşide hesap alamayan meriçlerin fantezi dünyası bunlar.

Kulağının dibinde iki tane havaya sıksan karısının arkasına saklanır.

Gördük yani canlı canlı Hahahahahhahahahahahahaa.
    2 -7 ... ibik bin zibik as
  5. 5.
    çaylak cezası korkusu ile mesajı ss olarak veremiyorum kemalist abilerim. ya ben sizin ağzınıza veriyor muyum yaa!!!
    5 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    kimsenin senin gibi bir malı öldürüp hapis yatmak isteyeceğini sanmıyorum.
    aslı astarı olmayan tehdittir, ak koyun kendine yeni bir mağduriyet alanı arıyor anlaşılan.
    5 -1 ... kendimden biliyorum
  7. 7.
    bana yönlendirin stres atmam gerek.
    1 ... kimseyi cekemeyen adam
  8. 8.
    Sürekli büyük resmi görüp oyunları bozuyorsun ya dış mihraklar olabilir dikkat et.
    4 ... cold man
  9. 9.
    okumadım ama haksızsın.
    5 ... adrian monk
  10. 10.
    frktmz krds frktmz in ölüm tehditi alması
    1 -1 ... eddie gluskin