1. 1.
  Meksikalı ressam frida kahlo'nun nevi şahsına münhasır sağ ve sol kenarlardan ince başlayıp martı kanadını andırır şekilde ortada birleşen, tabiri caiz ise darabayı andıran kıl öbeği.
  2 ... hakikiinsomnia
 2. 2.
  Meksikalı ressam frida kahlo'nun nevi şahsına münhasır sağ ve sol bel kenarlarından başlamak suretiyle martı kanadını andırır şekilde bacak arasında birleşen, tabiri caizde adonis kası denilen kası.
  4 ... devedikeni
 3. 3.
  (bkz: otoban kaş)
  1 ... markasiz
 4. 4.
  büyük bir çoğunluğun "ressamdır,dönemin en kral entelidir; bir bildiği vardır herhalde" diye düşünerek laf etmek istemediği ama suratına bakınca göze batması ve rahatsız etmesinden kaçılamayan yüz oluşumu.
  ... dukur
 5. 5.
  toplumunun gelenkleri gereği alınmadıkları için ne şekilde olması gerekiyorsa* o şekilde olan ve frida kahloyu sevmem için bir sebep daha yaratan kaşlardır.
  ... danaid
 6. 6.
  görmemiş olup da görmek isteyenler için aşağıdaki gibi olan allah vergisi kaşlardır;http://www.fbuch.com/images/frida1932.JPG
  ... devedikeni
 7. 7.
  (bkz: hiç mi meksikalı hatun görmedik)
  -1 ... hakikiinsomnia
 8. 8.
  troçki'ye vermesine engel olmamış kıl fazlalarıdır.

  (bkz: biri dün kanal1 izlemiş)
  ... sally
 9. 9.
  sol şakağından sağ şakağına uzanan kaşların haricinde bir de bıyıkları vardır ki yeni ergen kardeşler sakal bıyık çıksın diye traş oldukları halde bu kadar bıyığa sahip olamamaktadır.

  (bkz: adaletin bu mu dünya)
  ... st27
 10. 10.
  frida nın kaşları
  kendi götünün taşları
  sana noldu bre yazar
  göremez olmuşun başları
  -2 ... mey